Sari la conținut

Am Spalat Moto Cu Spuma Ecologica Si S-a Patat Cadrul!


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Eu am avut o solutie verde care trebuia sa o diluezi si sa dai pe scuter/masina..etc. Eu l-am facut mai concentrat si mi s-a facut geamul de la oglinda negru (jumate din el).

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se poate spala si cu spuma....dar nu pe baza de soda caustica cum au majoritatea spalatoriilor si ei zic ca e ecologica ;) ...eu am spalat si probabil kiar era eco si nu au ramas urme...dar pana la urma o spal la omv.... eu :laugh: ..sa o spal la furtun?!, nu am unde in fata blocului :laugh: ...sar babele in cap.. ;) ..si asa s curentate ca mi am luat motor

Editat de cata_30
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa am patit cu si cu un zx6 si cu r1 ........ nu de la spuma cred ca raman pete, ci de la solutia de degresat cu care da pt a scoate mizeria ..... niste idioti ....... eu am vazut negru cand mi-am vazut r1 patat tot .......... petele nu ies si am incercat cu tot felul de soluti .... nici chiar cu smirghel nu ies .... m-am invatat minte, cand ma duc la spalat le spun din start sa nu dea cu alta soltie decat shampon ...... feriti-va-ti si de ceara pt ca daca ajunge pe cauciucuri aluneca ca naiba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...