Sari la conținut

Flashuri Faruri


EvO!
 Share

Postări Recomandate

strobe lights am vazut la CRIDEM, un magazin de tunning in oradea...este super magazinul...gasesti de toate....cei care stau pe aproape de oradea pot merge sa vada ca is multe chestii care se potrivesc si la scutere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai calaretule negru, se dovedeste cata legislatie cunosti ma... Tu esti aproape un pericol de drumurile publice! :blbl:

Ce faci cand vezi triunghiul cu margini rosii, dai blana?

Bafta! :crack:

 

poate ca tu ma crezi cn stie ce prost care a iesit si el pe drum ... spre propia ta informare ... cunosc toate semnele foarte bn ... daca intrebarea asta te nedumereste ... iar eu stiu si am auzit de multe ori ca ... '' montarea altor sisteme de iluminare decat cele din fabricatie ... si anume ... rosu pentru stop , respectiv galben sau portocaliu pt semnalizare si alb pentru far sunt ilegale ... am citit cu ochii mei ... eu doar am reprodus ce a spus politistul respectiv ... si nu mai face tu asa pe desteptu si citeste mai bine ... am spus doar ce mi-a raspus politistul ... nu am zis ca aia asa e ... iar din cate stiu eu triughiul acela de care pomeneai tu e cedeaza trecerea si te obliga ... la fel ca si denumire ... sa cedezi trecerea celorlalte autovehicule ... sa te asiguri si sa opresti (doar ca in ordine inversa) asa ca nu mai face pe desteptul

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat de la un amic, niste stroboscoape si nu stiu cum sa le montez sunt 3 fire unul rosu, alb si negru, aveti idee cum se monteaza? care e plusul si minusul ? am atasat o poza cu ele

post-5752-1205695972_thumb.jpg

Editat de nevastuica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...