Sari la conținut

NIPRU CHOPPER CRIMINAL la IASI


robychopper
 Share

Postări Recomandate

/index.php?...=0entry158225

 

arata superb niprul asta....chiar as vrea sa mai aibe poze...din pacate doar asta si inca una :lol:

este foarte interesant si rezervorul cum este facut...si cadrul partea din spate,roata fata cu spite drepte neincrucisate,roata spate aripa

nam ce zice imi place mult :lol: :lol:

post-24-1115041227_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata fatza e deosebita nu mai am vazut cu spitzi neincrucisate,e adevarat motoru

cum nu ai vazut????hehe si inca sunt chiar o gramada de motoare cu spitele neincrucisate sigur nu ai bagat tu de seama,chestia asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niprul este preparat la Botosani de Bik, daca nu ma insel si in 2003 la intalnire la bixaz era proaspat modificat, se vede ca nici nu avea sa. Pe proprietar il chema parcaq cosmin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roata fatza e faina,motorul in general e ok.....roata spate e d cacao.....comenzile avansate sunt mult prea sus......ghidonul nu prea se potriveste....

stiu,gusturile nu se discuta......

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa vezi acuma rezervorul asta e al meu acuma si va sta ( sper eu ) foarte bine pe noul meu simson  :lol:

cum sa pui mai monstrul asta de rezervor pe un simson,este cu inca o data mai mare ca motorul de simson......estetic va fii prea mare pt un motoras de simson :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby ai facut o treaba super ca ai pus poza aia.Motorul asta e preferatul meu in materie de nepre modificate.De cand a fost terminat de modificat si a plecat cosmin cu el la iasi nu am mai vazut motoru si chiar imi parea rau ca nu am facut cateva poze cu el.Daca mai avetzi poze bagati :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MOTOMANIAC...ce ar fii sa vorbesti cu nea de LA BIKMOTORS...si sa faceti niste poze cu atelierul si ce mai are pe acolo si sal prezentam sa,vada lumea ce se face la botosani :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai asta nu e greu.poze sunt deja facute pentru un site care nu stiu cand va fi gata.Pot sa pun chiar acum niste poze numai ca sunt de prin iarna facute si de atunci s-a mai schimbat un pic atelierul.Poze mai recente nu prea am la ce sa fac pentru ca se pare ca s-a intrat in criza de spatiu si atelierul este plin de japoneze.+ ca momentan bik nu s-a mai apucat de nici o modificare.Hai ca pun cateva poze:)

post-24-1115460170_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...