Sari la conținut

Derbi Gpr 125 Nude


Postări Recomandate

Ca si in titlul topicului , as vrea si eu sa aflu cat mai multe informatii de la cei care detin (daca exista pe aici) un derbi gpr nude 125... am dat search inainte , am gasit 3 topicuri , am inteles ca motorul este acelasi ca la derbi gpr racing 125 ... insa orice alta informatie este bine venita. vreau imi iau motocicleta , ma pasioneaza enduro si naked , insa eu sunt scund (1.63) ceea ce reprezinta un dezavantaj daca ma indrept spre enduro unde gasesc moto cu seat height 850 - 900 mm :rusinica: . in concluzie ramane sa adun cat mai multe detalii despre derbi gpr 125 nude si in final poate o sa o si cumpar :crack:

 

http://www.bikez.com/motorcycles/derbi_gpr_125_nude_2005.php

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca si in titlul topicului , as vrea si eu sa aflu cat mai multe informatii de la cei care detin (daca exista pe aici) un derbi gpr nude 125... am dat search inainte , am gasit 3 topicuri , am inteles ca motorul este acelasi ca la derbi gpr racing 125 ... insa orice alta informatie este bine venita. vreau imi iau motocicleta , ma pasioneaza enduro si naked , insa eu sunt scund (1.63) ceea ce reprezinta un dezavantaj daca ma indrept spre enduro unde gasesc moto cu seat height 850 - 900 mm :rusinica: . in concluzie ramane sa adun cat mai multe detalii despre derbi gpr 125 nude si in final poate o sa o si cumpar :crack:

 

http://www.bikez.com/motorcycles/derbi_gpr_125_nude_2005.php

 

Trage un ochi aici!

 

http://megelli.com/125s.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata bine moto si din cate am citit pare si "rezistenta". insa din pacate vad ca nu vinde nimeni in nicio tara megelli , poate doar la reprezentanta , insa nu prea vreau sa o iau noua pentru ca la inceput poate o sa mai trag cateva cazaturi ;) ... si modelul sport arata foarte bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt interesat de varianta simpla dar arata bestial si varianta ''nude'' ;)

 

--- Mesaj completat în 23 Mar 2008 13:06 -------------
Portocaliu cu negru e cea mai tare combinatie la motoreta asta!

 

--- Mesaj completat în 23 Mar 2008 13:07 -------------
Portocaliu cu negru e cea mai tare combinatie la motoreta asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Gpr nude am vrut sa-mi iau eu la inceput, ori nude ori racing.

 

Parerea mea e ca nu cred ca ajungi cu picioarele foarte bine...

 

GPR NUDE pana in 2005 parca sau 2006 aveau motoare Yamaha pe ele. De cand a preluat Aprilia firma Derbi sunt motoare rotax

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai crescut de atunci costi pana aproape de 1.70 :lol: plm

 

Oricum raman cu nsr-u pana la 18 ani , topicu asta poa' sa ramana pt detinatorii de gpr 125 racing / nude

Am un pieten care are tot vreun metru saptezeci si se da cu transalp 2008.

L-a scapat o singura data in noroi, a dat intr-un sant si i-a fugit fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...