Sari la conținut

Honda Transalp & On-off`road Lovers !


Lutzifer
 Share

Postări Recomandate

sa sti ca tie iti trimit pozele pentru slide eu facut bagajul si am plecat !!! ASFALT USCAT LA TOATA LUMEA daca veniti ne gasiti pe ruta de mai sus , ori la Scarisoara ori prin padure spre poiana lui HOREA !!! ;) :D ;) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce facem Duminica ? ... Mergem pana pe Valea Cladovei sa vedem cum s-a asfaltat intrarea si sa facem o frigare ceva ? ... si ne plimbam prin zona !

Cu conditia sa nu ploua ( tare ) :lol:

:( :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce facem Duminica ? ... Mergem pana pe Valea Cladovei sa vedem cum s-a asfaltat intrarea si sa facem o frigare ceva ? ... si ne plimbam prin zona !

Cu conditia sa nu ploua ( tare ) :lol:

:( :( :lol:

Nu o sa ploua,dimpotriva,un curent de aer cald dinspre Africa v-a face ca temperatura sa fie pana la 25 grade,cu plus...vant ce v-a mai fi, dar in rest timp super!Se poate si de-o tura mai lunga ca amu imi mai revenii din raceala!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa ploua,dimpotriva,un curent de aer cald dinspre Africa v-a face ca temperatura sa fie pana la 25 grade,cu plus...vant ce v-a mai fi, dar in rest timp super!Se poate si de-o tura mai lunga ca amu imi mai revenii din raceala!

mergem oriunde numa sa fie vremea buna! dar numai duminica! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa alegem un loc mai impadurit , sa facem o frigare ! Ca mi dor de numa :(

As vrea putin drum forestier , dar Kato inca nu are TransALP ... nush ce tot asteapta :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi mai si noua ce planuri are ca ne facusi curiosi !!!! Nu fi BULAN !!!! :( ;) :(

 

Pai hai sa-l facem sa-si ia si iel !!!!!!!!!!!! :lol: :drums: ne inmultim ca ciupercile dupa ploaie astai bine !!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi mai si noua ce planuri are ca ne facusi curiosi !!!! Nu fi BULAN !!!!

 

Pai hai sa-l facem sa-si ia si iel !!!!!!!!!!!! ne inmultim ca ciupercile dupa ploaie astai bine !!! :(

I-l vand eu pe al meu...:(...ca io vreau sa schimb vaca...vreau sa imi iau un BOU...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa imi iau un BOU...;)

poti sa iti cumperi propria persoana ? :( :lol: :lol:

 

Nu a fost cu intentie :(

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( nu mah...vreau sa imi cumpar un bou...nu sa ma fac io bou...

Bou ce vrei sa iei incepe tot cu B nu ? :lol:)

ii B ingesuit in W :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine ... ii optiunea lui ! Trebuie respectata ... pentru noi oricum ramane Duda cu TransALP`u :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stabilim atunci in mare cateva lucruri pentru Duminica !

La Alba`i Iulia ... eu unu si personal nu vreau sa merg ... sper sa nu il supar pe Kato !

Am vb cu Alex ( Duda ) si am votat pentru Valea Cladovei ... o frigare ( ma duc maine sa dau comanda la Adi sa duca din Louis mini gratar, cu 5 Euroi bucata , pana acuma vrea Alex si eu ... daca mai vrea cineva sa zica azi ! si pot spune sa duca mai multe ) , si dupa ce papam mergem pe drumu ala in continuare sa vedem unde duce ...

Cu plecare Duminica dimi pe la ora 10:00 din Petrom Micalaca!

 

Daca mai sunt doritori sa se anunte ... sa ne facem o idee cati suntem !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bag.....oriunde...numa sa merem pe undeva cat ne mai lasa vremea.... :lol:

Si de ce n-am face-o peste noapte.....sambata si duminica...da sa NU ne prinda mai mult de ora 19-20 pe drum.Mie mi-ar surade ideea!!!! :(

Softduro CB rullz...!!! :(

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bag.....oriunde...numa sa merem pe undeva cat ne mai lasa vremea.... :lol:

Si de ce n-am face-o peste noapte.....sambata si duminica...da sa NU ne prinda mai mult de ora 19-20 pe drum.Mie mi-ar surade ideea!!!! :(

Softduro CB rullz...!!! :lol:

Si eu as fi de acord cu plecarea de Sambata mai pe seara si cu somn acolo ... numa nush cum poate Atti , Inca nu ii 100% ...

dar el ar trebuie ca Sambata sa mearga la montat 6 geamuri !

In rest ar fi ok ... sa mancam putin frig la cort... ca n-am fost de la Cheile Galbenei cu cortu :(

 

Vreau sa pun o poza cu mini gratarul ... poate vreti si voi ! Am facut poza cu aparatu din catalog , ca nu l-am gasit pe net !

post-26086-1225228612_thumb.jpg

Are dimensiunea 32x17 cm

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as fi de acord cu plecarea de Sambata mai pe seara si cu somn acolo ... numa nush cum poate Atti , Inca nu ii 100% ...

dar el ar trebuie ca Sambata sa mearga la montat 6 geamuri !

In rest ar fi ok ... sa mancam putin frig la cort... ca n-am fost de la Cheile Galbenei cu cortu :(

 

Vreau sa pun o poza cu mini gratarul ... poate vreti si voi ! Am facut poza cu aparatu din catalog , ca nu l-am gasit pe net !

post-26086-1225228612_thumb.jpg

Are dimensiunea 32x17 cm

 

sa stiti ca e practic ca eu mi-am cumparat nu e foarte mare dar pentru doua persoane e super bun si nu ocupa mult spatiu !! :lol: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as fi de acord cu plecarea de Sambata mai pe seara si cu somn acolo ... numa nush cum poate Atti , Inca nu ii 100% ...

dar el ar trebuie ca Sambata sa mearga la montat 6 geamuri !

In rest ar fi ok ... sa mancam putin frig la cort... ca n-am fost de la Cheile Galbenei cu cortu :(

 

Vreau sa pun o poza cu mini gratarul ... poate vreti si voi ! Am facut poza cu aparatu din catalog , ca nu l-am gasit pe net !

post-26086-1225228612_thumb.jpg

Are dimensiunea 32x17 cm

 

ai dillit... :( ... k o sa facem turturi la toate cele in cort....io ma refeream undeva chiar si mai departe....da nu la cort...ceva cabanutza sau ceva de genu'...k asta ar fii chiar ultima tura mai lunga bag sama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dillit... :( ... k o sa facem turturi la toate cele in cort....io ma refeream undeva chiar si mai departe....da nu la cort...ceva cabanutza sau ceva de genu'...k asta ar fii chiar ultima tura mai lunga bag sama...

Cel mai probabil nu putem pleca de Sambata ... ! Mai vedem pana atunci ce si cum , eu as ramane la varianta de Duminica dimi la Cladova ! Cu plimbare prin zona aia !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...