Sari la conținut

Reprezentanta Honda Vs. Alte Service-uri!


Postări Recomandate

Am sunat la reprezentanta Honda pentru o curatare a carburatoarelor si mi-au cerut 80RON.

Am sunat la multe alte service-uri si imi cer 200RON.

 

Intrebarea mea: De ce o asa mare diferenta de pret? Acuma stau in dubii si nu stiu unde sa ma duc sa imi desfund carburatoarele!

 

PS: Exclus motivul cu programarea se face foarte tarziu la honda: te programeaza in maxim 2-3 zile!

 

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat la reprezentanta Honda pentru o curatare a carburatoarelor si mi-au cerut 80RON.

Am sunat la multe alte service-uri si imi cer 200RON.

 

Intrebarea mea: De ce o asa mare diferenta de pret? Acuma stau in dubii si nu stiu unde sa ma duc sa imi desfund carburatoarele!

 

PS: Exclus motivul cu programarea se face foarte tarziu la honda: te programeaza in maxim 2-3 zile!

 

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Vezi ca mai plangea un flacau pe aici ca s-a dus la Honda in Brasov parca tot asa pt o curatare si mergea mai rau decat inainte de curatare . Vezi ca dupa curatare tre sa faci si o sincronizare neaparat .Intreaba exact ce fac aia doar curatare sau si curatare si sincronizare . Ca e cu schepsis tu ai intrebat de curatare astia curata dar le pun la loc dupa ureche si atunci curatarea aia e egal cu zero. Eu cam asa luam de la 80 de ron in sus pt doua carburi si crestea la patru carburi depinde si de complexitatea operatiei acum doi ani .Acu nu mai stiu cum merg preturile deci daca doar sincronizeara eu zic ca e bine 80 ron dar vezi sa nu te agate si dupa sa te jupoaie .Oricum ar fi 200 Ron e mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...