Sari la conținut

Sunt In Dubii...pls Help Me


bidiutza
 Share

Postări Recomandate

eu am avut de ales intre rs50 dna si un scooter normal si am ales scooterul deoarece is mai bune comode si oricum toate motoarele rs50 dna etc au motor de scooter in ele din cate stiu eu zic ca un runner aerox sau un nrg ar fi o alegere buna mai ales ca prinzi pretz bun in italia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut de ales intre rs50 dna si un scooter normal si am ales scooterul deoarece is mai bune comode si oricum toate motoarele rs50 dna etc au motor de scooter in ele din cate stiu eu zic ca un runner aerox sau un nrg ar fi o alegere buna mai ales ca prinzi pretz bun in italia

:cheers: au motor de 49 de cmc, nu motor de scuter... Scuterul tot motor de 49cc are, asta daca e de capacitatea asta!

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pei sunt de 50 nu de -49,9 :burnout: asta inseamna ca pot fii conduse doac cu A in romania si n cu A1..aici am voie de la 14 ani pana la 50 inclusiv :cheers: acum o bat pe mama la cap sa mi ia un rs la 2000 de euro..e cam multisor dar merita..il gasiti aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mestecat in cutie= schimbat trepte. Daca traficul e cat de cat lejer, adica masinile se misca fara sa ajunga sa se opreasca, sunt sigur ca e o placere. Daca se muta in salturi si nu ai loc intre coloane.... e un chin. Eu sunt fan CVT!

nu sunt coloane man..si stiu ca nu are cutie automata...drumurile sunt super :P aglomeratie este foarte foarte rar..e un orasel micut printre munti..e un post minunat pt off-road si un post minunat pentru amatorii de viteza..eu am hotarat sa imi incep cariera de "motociclist"fiindca picioarele m au lasat :hug: :what: am ligamentele rupte la piciorul drept si merg foarte cu grija..nu am voie sa alerg sau sa fac sport pana ma operez :burnout: :cheers: :hug: :(

la intrebarea mea nu a raspuns nimeni..megr puse tobe pe un sport mic? sa nu se mai auda partiturile alea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...