Sari la conținut

Am tavalit tarfele!


Don Leoncio
 Share

Postări Recomandate

Civilului cu aere de SPP-ist trebuia sa-i zici sa se legitimeze, apoi sa vina cu pretentii. Iar daca si politaiul pe moto s-a plans de vopsea... nu mai zic nimic. Oricum, vanataile se duc rpd  :ok:

civilul mi s-a legitimat a la bancurile cu politisti, trecand rapid legitimatia prin fata okilor mei ... norok ca am okiu ager si am putut citi S.... P.... P.... etc ...

Numele tot nu i l-am vazut

 

 

 

 

 

 

 

 

Offtopic @ placebo .... misto plimbarica .... mai bine il tineai pe Navarro in spate pana ajungeam la abator .... cre'ca devenea albastru :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic @ placebo .... misto plimbarica .... mai bine il tineai pe Navarro in spate pana ajungeam la abator .... cre'ca devenea albastru  :ok:  :ok:

Adicatalea cum? :laugh: :D

Iegzplicati-mi si mie, ce-ati facut dupa ce "am sarit io de pe cal" , la semafor la pod! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, da! :laugh: Mai ales ca nici n-am pantaloni de piele!, doar niste jeans subtiri! (brr mi-e cam groaza sa ma gandesc...).

 

Oricum, eram cu alta ocazie, tot ca pasager cu altcineva, si ne-a fugit nitel spatele, pentru o clipa; Deja eram nitel cam "transpirat" dupa faza aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune ca nu m-a atins cazatura. Eram pentru a treia oara in viata pe un motor si in vraja ultimei luni (pline de accidente mai mult sau mai putin grave) eram destul de emotionat inainte sa ma urc pe motor cu Ivan. Totusi, faptul ca rontz mi-a spus ca Ivan e experimentat si cand am simtit motoru torcand sub mine mi-au trecut toate emotiile.

Sa va faceti bine (daca nu sunteti deja ca a trecut destul timp) si apropo, Elena, La Multi Ani cu ocazia sfintilor Constantin Si Elena.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...