Sari la conținut

Ce scootere preferati?


Drake
 Share

Ce firma de scootere preferati?  

135 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

gilera dna50 imi place dar din pacate nu am avut bani decat de gopop runner :D :crack: :blbl: :D :P :lol: :lol: :haha: dar l-am facut si pe asta (am schimbat rolele si filtru , mai am toba,amortizorul spate si un kit de 70 si l-am rezolvat si pe asta)

 

apropo unde gasesc si eu un amortizor mai bun pentru chinezaria mea ,pentru ca asta care il am ,care este pus standard la 80 km\h incepe sa ma dea in balansoar :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gilera dna50 imi place dar din pacate nu am avut bani decat de gopop runner :D :crack: :blbl: :D :P :lol: :lol: :haha: dar l-am facut si pe asta (am schimbat rolele si filtru , mai am toba,amortizorul spate si un kit de 70 si l-am rezolvat si pe asta)

 

apropo unde gasesc si eu un amortizor mai bun pentru chinezaria mea ,pentru ca asta care il am ,care este pus standard la 80 km\h incepe sa ma dea in balansoar :lol:

ai reusit sa iei 80km/h cu "chinez" de 50 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai reusit sa iei 80km/h cu "chinez" de 50 ?

mane cu al meu am prins 80 si cred eu ca s-a dus si mai mult pai fi atent pe soseaua de la vitan spre stefanesti am prins cu 2 persoane care cantareau 156 kg 70 la ora (persoanele = eu si varumeu),pana la 35-40 de kilometri se infige frumos dupa aceea pana pe la 55-60 mai incet si de acolo iar se infige ,schimba si tu filtru la al tau si rolele si o sa vezi diferenta :crack:

post-33098-1205482250_thumb.jpg

Editat de danutzsrl66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu il prefer pe al meu: Kymco GD 250.

Daca intrebarea era "Ce scutere ati prefera?"..., atunci mi-ar palcea sa am un Gilera Fuoco 500.

Eee, poate in curand...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oh shit, abia acum am vazut ca asta era un topic din 2005.

Editat de SnakeBite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am votat pt first bike! Motoare fiabile, bune, cu forta in ele, usor de intretinut, piese ieftine, mecanici buni! Super marca! :D :blbl:

Prea tare!!! Oricum Jet Force la estetica e bestial!! Runner,SR imi plak :crack:

Editat de RS125Lucio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...