Sari la conținut

Politia in Etrusco


XCS911
 Share

Postări Recomandate

Pardon de limbaj da io imi bag ceva in Polutzia Romana (scuze, nu-i cu vreo adresa directa, dar asa in general-> si in special pentru caralii cu placerea vitei care se simte puternica ca are nitica autoritate)!! Amenzile alea pot fi contestate! Chiar f. uhsor! Parearea mea! Sub ce pretext amendeaza "barul"?? Ca n-are autorizatie de terasa?! ei as!. Unde-s scaunele si mesele! "Noi doar stam p-acia domnu' politist! AM luat sucu'..de la boutique si mi s-a sculat mie (cuvant urat) sa-l beau aici! AICI! ce? e broblem?! ... daaa? ei nu zau? ... zau zalalau?! ... hai sictir!" Cata vreme nu face nimeni scandal nu au ce sa zica politistii! Si fac ceva pe tampenia asta cu "mai mult de 3 persoane = grup . grup = rau facatori! " :o :blbl: :)

 

Asa... multam fain! Sa se duca la babele din Cismigiu, sau la 5 liceeni care asteapta autobuzul. Doar e pe trotuar si e loc public, nu?! Cocheteaza cu furtishagu si crima! Ca ie grup! :P :o

 

Of! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

băi oamenilor, eu nu vă înţeleg..

am asistat de vreo două ori la aceste clinciuri, în care agenţii de ordine publică v-au rugat să nu mai turaţi motoarele şi să veniţi sau să plecaţi cu ambreiajul strâns..dar voi nu, forjă tată, şi cum pleacă miliţienii vă apucaţi de forjare..

tre să înţelegeţi că nu vin miliţienii ăştia din plăcere, cred că deja s-au plictisit să vină la sesizarea unui moş nedefulat, dar dacă nu vin îi reclamă "cetăţenii deranjaţi", aşa că încercaţi şi voi..

Locotenente, limbajul e cam gregar.. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pardon de limbaj da io imi bag ceva in Polutzia Romana (scuze, nu-i cu vreo adresa directa, dar asa in general-> si in special pentru caralii cu placerea vitei care se simte puternica ca are nitica autoritate)!! Amenzile alea pot fi contestate! Chiar f. uhsor! Parearea mea! Sub ce pretext amendeaza "barul"?? Ca n-are autorizatie de terasa?! ei as!. Unde-s scaunele si mesele! "Noi doar stam p-acia domnu' politist! AM luat sucu'..de la boutique si mi s-a sculat mie (cuvant urat) sa-l beau aici! AICI! ce? e broblem?! ... daaa? ei nu zau? ... zau zalalau?! ... hai sictir!" Cata vreme nu face nimeni scandal nu au ce sa zica politistii! Si fac ceva pe tampenia asta cu "mai mult de 3 persoane = grup . grup = rau facatori! " :o :) :laugh:

 

Asa... multam fain!  Sa se duca la babele din Cismigiu, sau la 5 liceeni care asteapta autobuzul. Doar e pe trotuar si e loc public, nu?! Cocheteaza cu furtishagu si crima!  Ca ie grup! :laugh:  :bounce:

 

Of!  :wave:

... te-a deranjat atitudinea lui Placebo? :blbl: ... impresionant ... vrei sa ne lider ? in ce dreaq? ...shi nu ai scuza apropos de limbaj... vrei solutzie ? pune-i foc la casa! ... presupun ca ai citit ce-a scris AXA...era de ajuns sa bagi un :drink: sau :o ...mie poti sa-mi dai cu :P .... asfaltul ti-l fac cadou daca imi dai cu ochii peste cap sau te uiti dupa pasarele cand iti cer explicatii... cred ca Smokey a fost mai blajin cand ti-a servit-o, zic eu... stai in bancutza ta daca ai ceva distructiv de postat...mai tradu un articol, ca este mult mai apreciat :blbl:

Editat de Joe Black
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: da pe urma tre sa ne luam costum de titanium, ca da tzi-o infige vecinu' fro sticla-n freza nu-ti mai arde s-o arzi p-acolo :o:lol::blbl:

am cutzitu la mine :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...