Sari la conținut

Infiintare Club Moto Tulcea


TOR
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ares, tu trebuia sa ramai la Hoinar, ala ti se potriveste perfect. Si nici nu sare de astronomica viteza de 30km/h, ca sa fii in siguranta. Nici n-ar putea, cu greutatea ta.

 

Nu te baga cristi tu cel putzin chiar nu mai vazut niciodata shi nici nu tzi-ashi dorii.... chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni a fost o simpla cazatura ce ar fi shi eu sa spun de Rock(Stanescu) ca era sa omoare un copil la adunarea de la Constantza ca sa urcat rupt de beat p motor sau altele despre tine shi sa imi dau ce parerea...chiar nu ma bag in treaba nimanui eu cred ca o cazatura dupa doi ani de exp este o nik toata.... va credetzi cu prea multzi km shi fara cazaturi... mie nu imi place sa jignesc p nimeni ca asta ne deosebeshte de animale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ares, eu in afara de bubosul ala scirbos n-am treaba cu nimeni. Cit despre tine si experienta ta (cazaturi si kilometri), mai vedem peste citiva ani. Fiecare scapa cum poate. Dar tu ai inceput bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Nu te baga cristi tu cel putzin chiar nu mai vazut niciodata shi nici nu tzi-ashi dorii.... chiar nu vreau sa ma cert cu nimeni a fost o simpla cazatura ce ar fi shi eu sa spun de Rock(Stanescu) ca era sa omoare un copil la adunarea de la Constantza ca sa urcat rupt de beat p motor sau altele despre tine shi sa imi dau ce parerea...chiar nu ma bag in treaba nimanui eu cred ca o cazatura dupa doi ani de exp este o nik toata.... va credetzi cu prea multzi km shi fara cazaturi... mie nu imi place sa jignesc p nimeni ca asta ne deosebeshte de animale...

 

mai ares...tu nu poti sa spui nimic referitor la persoana lui stanescu ptr ca nu ai ce!

vorbesti din auzite?esti barfitor?sau vreun cobai bagat la inaitare?

vino frate sa-ti dau un harlet sa sapi mai mult,poate gasesti ceva!

ori esti prost ori nu intelegi,nu despre ce au zis unii fraeri ca am facut eu vorbim aici(nici nu au dovezi in primul rand)...(mincinosi,de altfel ca majoritatea membrilor clubului rebels of danube)

cred ca nu mai are rost sa-mi bat capul cu prosti ca voi....scrie ce vrei,doar esti liber cu matricola,succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cit despre tine si experienta ta (cazaturi si kilometri), mai vedem peste citiva ani. Fiecare scapa cum poate. Dar tu ai inceput bine...

 

Corect cristi respect ce zici..

 

mai ares...tu nu poti sa spui nimic referitor la persoana lui stanescu ptr ca nu ai ce!

vorbesti din auzite?esti barfitor?sau vreun cobai bagat la inaitare?

vino frate sa-ti dau un harlet sa sapi mai mult,poate gasesti ceva!

ori esti prost ori nu intelegi,nu despre ce au zis unii fraeri ca am facut eu vorbim aici(nici nu au dovezi in primul rand)...(mincinosi,de altfel ca majoritatea membrilor clubului rebels of danube)

cred ca nu mai are rost sa-mi bat capul cu prosti ca voi....scrie ce vrei,doar esti liber cu matricola,succes

 

Dap Stanescule vb din auzite la fel k shi tine, nus barfitor detest asta si nici cobai nu sunt (shi sa nu te supere adevarul ca ai cazut shi tu de nu ai avut aer) shtiu ca ma ataci p mine k fac parte din club dar asta este te intzeleg invidia este MARE

Editat de Ares_HondaF4i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Corect cristi respect ce zici..

 

 

 

Dap Stanescule vb din auzite la fel k shi tine, nus barfitor detest asta si nici cobai nu sunt (shi sa nu te supere adevarul ca ai cazut shi tu de nu ai avut aer) shtiu ca ma ataci p mine k fac parte din club dar asta este te intzeleg invidia este MARE

 

 

multumesc ptr intelegere...incepi sa pricepi...mai greu,dar e bine si asa!

succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, sincer... e mai incitant sa citesc aici decat sa urmaresc cel mai nou film cu puscoace al lui nicolas cage. ma jur ca sunteti absolut fantastici... nu vreau sa sariti la mine ca ma bag, ca nu am nici un interes. ma mira doar unele atitudini.cand o sa incepeti sa faceti diferenta (unii) intre motociclisti si conducatori de vehicule pe doua roti? asfaltul e al tuturora. daca e sa va imprastiati, cu tot respectul pe care il port motoristilor, cadere usoara. daca nu, vedeti-va de drum si de relee sau mai stiu eu ce reparatii trebuie sa bagati motoarelor in cauza. vreti culb? stati fratilor in club. nu vreti? nu va cheama nimeni. e trist. pentru ca nu va obliga nimeni sa fiti prieteni si n-ar trebui nimeni sa se bata pentru suprematia motoristilor tulceni. aia se stiu fara diplome. si cred ca fiecare dintre voi stie adevarul si recunoaste motoristii adevarati atunci cand ii vede pe strada. ar trebui sa fie de ajuns, nu sa va balacariti ca niste domnisoare de pension ajunse la pubertate. tot aveti un salut distinctiv: RESPECT! apropos, unde e? ca nu-l vad din cauza marlaniilor de pe aici

PS-scuzati-mi intromisiunea, daca vreti sa va balacariti nu aveti decat si va rog sa nu ma luati in seama daca v-am suparat.

Chiar respect

Editat de goldengate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
baieti, sincer... e mai incitant sa citesc aici decat sa urmaresc cel mai nou film cu puscoace al lui nicolas cage. ma jur ca sunteti absolut fantastici... nu vreau sa sariti la mine ca ma bag, ca nu am nici un interes. ma mira doar unele atitudini.cand o sa incepeti sa faceti diferenta (unii) intre motociclisti si conducatori de vehicule pe doua roti? asfaltul e al tuturora. daca e sa va imprastiati, cu tot respectul pe care il port motoristilor, cadere usoara. daca nu, vedeti-va de drum si de relee sau mai stiu eu ce reparatii trebuie sa bagati motoarelor in cauza. vreti culb? stati fratilor in club. nu vreti? nu va cheama nimeni. e trist. pentru ca nu va obliga nimeni sa fiti prieteni si n-ar trebui nimeni sa se bata pentru suprematia motoristilor tulceni. aia se stiu fara diplome. si cred ca fiecare dintre voi stie adevarul si recunoaste motoristii adevarati atunci cand ii vede pe strada. ar trebui sa fie de ajuns, nu sa va balacariti ca niste domnisoare de pension ajunse la pubertate. tot aveti un salut distinctiv: RESPECT! apropos, unde e? ca nu-l vad din cauza marlaniilor de pe aici

PS-scuzati-mi intromisiunea, daca vreti sa va balacariti nu aveti decat si va rog sa nu ma luati in seama daca v-am suparat.

Chiar respect

 

nu mai folosi televizorul,noi am renuntat de mult la el.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, sincer... e mai incitant sa citesc aici decat sa urmaresc cel mai nou film cu puscoace al lui nicolas cage. ma jur ca sunteti absolut fantastici... nu vreau sa sariti la mine ca ma bag, ca nu am nici un interes. ma mira doar unele atitudini.cand o sa incepeti sa faceti diferenta (unii) intre motociclisti si conducatori de vehicule pe doua roti? asfaltul e al tuturora. daca e sa va imprastiati, cu tot respectul pe care il port motoristilor, cadere usoara. daca nu, vedeti-va de drum si de relee sau mai stiu eu ce reparatii trebuie sa bagati motoarelor in cauza. vreti culb? stati fratilor in club. nu vreti? nu va cheama nimeni. e trist. pentru ca nu va obliga nimeni sa fiti prieteni si n-ar trebui nimeni sa se bata pentru suprematia motoristilor tulceni. aia se stiu fara diplome. si cred ca fiecare dintre voi stie adevarul si recunoaste motoristii adevarati atunci cand ii vede pe strada. ar trebui sa fie de ajuns, nu sa va balacariti ca niste domnisoare de pension ajunse la pubertate. tot aveti un salut distinctiv: RESPECT! apropos, unde e? ca nu-l vad din cauza marlaniilor de pe aici

PS-scuzati-mi intromisiunea, daca vreti sa va balacariti nu aveti decat si va rog sa nu ma luati in seama daca v-am suparat.

Chiar respect

 

 

DREPTATE I TI DAU EU SI TI AS MAI SPUNE INCA CEVA DAR NU O FAC PT CA VOI STARNI IAR DICUTII FARA ROST SI INTERMINABILE. DAR SA STII CA DUPA ULTIMILE EVENIMENTE ANU MITI OAMENI NU MERITA NICI MACAR SALUTATI CE SA MAI ZIC DE RESPECT NU MAI EXISTA.

DAR VIATA MERGE INAINTE IAR BETELE DE LA SPITE NI LE VOM SCOATE NOI SI SINGURI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

goldengate vad ka iti place sa te balakaresti pe mai multe forumurii ,ba tii cu ala ba cu ala , ai fost la intalnirea noastra ,ce sa intamplat ? Ce nu ti.a placut ? Stau citesc si ma amuz la prostiile pe care le spui aici si pe alte forumuri,sa inteleg ka vrei sa iesi in evidenta ? Sau ce vrei sa demonstrezi ka esti goldenafurisita ? si iti place sa bagi paie pe foc intre anumite,(-ti) grupuri,( -prieteni) gata ajunge ti.ai fakut destula reclama...parerea mea si a mai multor pers.

Respect si sper ka nu am deranjat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luci, treaba e simpla: nici unul dintre motociclistii din Tulcea n-a cunoscut-o fata in fata pe Goldengate. A stat doar cu clubul vostru la masa. Si cred ca si-a format o parere destul de solida, daca "fraternizeaza" cu noi fara sa ne cunoasca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa folosesc cuvantul ala magic...... JET ...

 

mi se face scarba ...

1) gest care a scarbit 3 cluburi !!!

2) gest care a patat orasul....si mai mult ...

3) CUI A FOLOSIT? si de ce ..ca nu erau printre invitati ...?

 

O intrebare am ...nu sunt eu crestin ca si altii nu mai am voie la biserica ..? nu e obiectiv turistic ..?ce e ilegal in a face un gratar ...si a bea o bere?

LA TOATE astea NU DORESC RASPUNS!!!! nu vreau sa mai aud ...nimic...JET

 

Apropo GOLDENUTZO .... veziti de treaba ta ..toata lumea tea incurajat sa iti iei permis ..nu sa dai replici ...si nu te a tratat nimeni altfel decat meritai

Nu da si tu ...cu noroi in oameni pe care nu ii cunosti .... JET ...

 

GOLDENRETRIVER (desi e cam mult spus-cainele e credincios si inteligent ....) :D

 

 

 

Mititico tu inca mai scri povesti pe aici ..JET..parca te pisai pe lucii mai acum 2 zile ...

NESIMTITULE....TU si stanescu ...pielea ... P___

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi: eu cand zic ceva nu zic asa sa ma afirm pe forum o zic deoarece sunt cateva pers.din club care o cunosc destul de bine...cand a venit la o intalnire de.a noastra nu ne.a deranjat deloc chiar sa vb.la tel.cu ea de multe ori ,ne.a deranjat faptul ca ,a venit a stat la masa cu noi ,cu unele persoane chiar a discutat mai mult ,si ea ce fake acum ne da peste nas ,vrea sa se afirme ,nu cred ka nici ea de la o prima intalnire isi poate face parere despre club incat sa vb.anumite chestii,makar de ar fi fost motociclista acceptam unele idei.

Respectele mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucian... nu arunc cu noroi in nimeni. doar imi exprim parerea. nu-s nici goldenafurisita desi e dragut cum imi spui. sincer, n-o sa mai scriu nimic de acum. fiti motociclisti faceti ce vreti dar e o chestie care n-o inteleg. de ce va deranjeaza ca imi exprim parerea? voi ati uitat cum am fost eu jignita de catre fetele voastre la masa... sincer, de unii mi-a placut. ca oameni. despre actiunile voastre nu ma intereseaza. si atentie... singurul care mi-a tinut partea in acea seara a fost stefan si ii multumesc. restul, bravo voua ca sunteti uniti. numai ca se pare ca eu nu am ce cauta acolo desi poate ca sunteti faini. nici pe ceilalti nu ii cunosc dar au macar tupeul sa vorbeasca drept, in gura mare si sa nu ii doara decat de ei insisi. in plus, nu ma balacaresc. parca asa se scrie corect. ma bucur si ca te amuz... am starnit o reactie nu? iar daca reusesc sa incit lumea sunt chiar foarte tare, n-am ce zice... iti dai seama? pot sa fac niste duri de motociclisti sa se certe din cauza a ce spun eu... hmmm mi se pare eronat dar fie. in rest sarbatori cu bine si respect

offf... imi pare rau, n-am vrut sa iasa asa... am un stil mai dur e drept, n-am nimic cu voi, doar mi-am spus parerea. nu-s motociclista :D dar iubesc motociclistii si motocicletele. mult, de asta urasc atunci cand se ajunge la asta. sincer imi pare rau

Editat de goldengate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Golden:Eu nu am zis sa nu postezi dar posteaza ce trebuie ,fii mai directa nu include pe toata lumea din club in ideile tale ,jigneste personal nu pe toti,de cand sunt eu betivan de exemplu ? stii tu cat beau eu ?Legat de femeile noastre ,nu cred ka te.a jignit nici una dintre ele in acea zi mai ales femeia mea,daka avea sa.ti zika ceva i.ti zic eu ca i.ti zice verden fata. Cuvantul "betivaneala"sa pus asa ca diminutiv asta nu inseamna ka noi o sa ne imbatam de paste de intram in coma alcolica cel putin eu :D si o sa distrugem padurea,nu ai fost dekat la o singura intalinire ne cunosti prea putin k sa arunci cu noroi in noi.

Respect si Paste fericit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau. daca ne vedem fata in fata o sa-ti explic. da, chiar m-au jignit fetele atunci. nu mai conteasza. se pare ca m-am exprimat gresit. am scris marii betivani intre ghilimele referindu-ma nu la bautura ci la ce s-ar putea intampla daca ar venii 3 judete pe acolo. intelegeti-ma ca nu am vrut sa iasa asa. sincer imi pare rau

 

te rog mult, fa abstractie de cuvintele marii betivani si mai citeste ce am postat. citeste cuvant cu cuvant... si vezi la ce concluzie ajungi :D

Editat de goldengate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetele au fost jugnite de gestul tau de a nu dorii sa le cunosti... si cu asta basta ... ai venit langa noi ..fara sa le dai un bunaziua ... dar fetele nu te au acuzat pana azi de nimic ..si nici nu au comentat pe forumuri... daca intelegi ce vreau sa zic...

 

end of love story ca deja ....s plictisit.

 

ce spirit MERCANTIL....... si lucrativ .....

 

 

de la 3 cluburi am ajuns la 3 judete .. :D imi place ideea ..desi nu tocmai adevarata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...