Sari la conținut

Infiintare Club Moto Tulcea


TOR
 Share

Postări Recomandate

Da ..in final asa va fi ..cu o moto desenata nu ...neaparat una din poza..dar trebuie inceput de undeva :unsure: nu???

 

poti incerca sa faci o moto gen clasic(honda cb,jawa,panonia,kawasaki z-vechi,izh,etc) care lasa impresia de ''motor'' si atat. Seby are dreptate! alminteri,vor fi mici probleme in acceptarea si abordarea voastra de catre alti motociclisti,pe principii binecunoscute: aa, aia de la Tulcea? eee aia-s club de vitezisti ! ...ceva de genul.iar in partea inferioara blazonului,nu inteleg de ce se termina brusc culoarea verde si ramane totul pe alb.Nu prea se leaga de niciun fel. cauta sa faci un blazon unitar,care sa ''tina'' ininterior conceptul. te poti(zic si eu)juca cu ideea de valuri(dunarea) chiar in partea superioara, la baza monumentului! nu tre sa le identifici separat ci ca un tot unitar. spre exemplu,motocicleta poate avea ''panze,catarge,etc''. cauta un pusti de la liceul de arta si da-i tema asta,sa vezi ce nebunii iti va face! NOROCK MULT VA DORESC!

p.s. sambata asta ajung la Tulcea la 1 stiuca(gata pescuita!)!

p.s.s. Seby,scrie-ti mai in profil ca esti tulcean sa stie si baietii cu cine au de a face !

Editat de mendozaccc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut lume .... vin din nou cu noutati ...

 

A fost achizitionat un server ... pt noul site ... al clubului .... e un server mai vechiut dar super suficient pt ce avem nevoie

Se lucreaza la site ...defapt eu lucrez ... si la o baza de date ...pe Microsoft SQL..va trebui sa o refac cumva intr un program FREE...gen MySQL

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator rock46hunt
Salut lume .... vin din nou cu noutati ...

 

A fost achizitionat un server ... pt noul site ... al clubului .... e un server mai vechiut dar super suficient pt ce avem nevoie

Se lucreaza la site ...defapt eu lucrez ... si la o baza de date ...pe Microsoft SQL..va trebui sa o refac cumva intr un program FREE...gen MySQL

bravo!lucreaza mai mult la baza de date si vezi sa nu dai voie oamenilor sa-si spuna opiniile asa cum ai facut cu mine!DICTATOR mic ce esti...mic,mic!sant si alte forumuri unde pot sa postez parerile mele fara ca cineva ca tine sa-mi interzica atata timp cat sant decente si la locul lor.si sa stii ca o sa am din nou acces ,nu ai cum sa faci asa ceva!vad ca tu iei hotarare de unul singur sau tu esti singur in club?

 

Probabil e un topic care a mai fost incercat de 10 15 ori in ultimi 7 ani....

 

Am remarcat ca deja suntem cu zecile pe plaiurile dobrogene si propun macar sa ne facem macar niste tricouri personalizate

 

cu o sigla comuna si un nume comun ...asta daca se doreste ....

 

Macar atat pentru inceput ...asta apropo de campania Motociclisti Exista .

 

 

Astept propuneri cu nume pt club ... si macar o data la care sa ne intalnim cu totii la o bere .

 

prima propunere e a mea Danube Rebels MC ..sau Rebel Riders Tulcea.... o propnere mai veche defapt de prin 2002 2003...nu imi apartine dar o reactualizez. ce iti apartine tie?eu stiu!dictatura!esti de capul tau?cum de ti-ai permis sa-mi ingradesti dreptul de a-mi expune ideile si opiniile?tu nu intelgi ce faci,vrei ca eu sa te respect?cum?eu pun intrebari pe forum si astept raspunsuri dar ele nu mai apar ptr ca tu ti-ai permis sa le stergi fara acceptul meu?uite ca aici pot sa scriu,nu sant blocat!de ce trebuie ca eu sa accept ideile tale?mie nu-mi plac si nu ma conving,e vreo problema?eu nu te-am obligat sa fii de acord cu mine!iar daca ai facut tu un FORUM in care apar si cuvintele FORUM PTR TOATA LUMEA inseamna ca nu intelegi limba romana!ptr care toata lumea?lumea ta,a viselor?cine te crezi,dumnezeu?ce ai simtit cand ti s-au pus intrebari referitor la ceea ce ai facut?exista oameni care ma respecta si la randul meu ai respect,dar tu nu-mi poti da lectii de bun simt,ptr ca tu nu stii ce inseamna acest lucru!ASTEPT SCUZELE TALE ptr ceea ce ai facut!

 

:friends:

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu stiu ce e de facut dar pana acum nu suna frumos ciondanelile astea, incercati si voi sa va impacati mai bine, sa va ajutati cumva, sa va cunosteti personal in caz ca nu va cunosteti, schimbati o vorba face to face si credca va merge treaba mai bine . Rock46hunt stii unde ii gasesti pe baieti, cred ca ii poti ajuta in anumite privinte (incearca sa ajuti si vezi ce se intampla). Numai respect.

Editat de cubamarian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Mai nu stiu ce e de facut dar pana acum nu suna frumos ciondanelile astea, incercati si voi sa va impacati mai bine, sa va ajutati cumva, sa va cunosteti personal in caz ca nu va cunosteti, schimbati o vorba face to face si credca va merge treaba mai bine . Rock46hunt stii unde ii gasesti pe baieti, cred ca ii poti ajuta in anumite privinte (incearca sa ajuti si vezi ce se intampla). Numai respect.

 

salut! am incercat sa ajut,dar nu se poate,nu vezi ca nu avem dreptul sa ne exprimam!ce sa mai zic?toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

MEMBRILOR, SIMPATIZANTILOR SAU PUR SI SIMPLU TUTUROR MOTORISTILOR, SARBATORI FERICITE, ASFALT USCAT SI SA VINA VARAAAAA...

 

TUTUROR , CRACIUN FERICIT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!... PE DOUA ROTI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

La multi ani !!!!!

 

:o

 

Si multumesc de mesaje si urari .. pe aceasta cale tuturorrrrrrr ......!!!!!

 

ISTORIA ESTE SCRISA AICI .... : ) ....

 

 

 

 

La multi ani !!!!!

 

:(

 

Si multumesc de mesaje si urari .. pe aceasta cale tuturorrrrrrr ......!!!!!

 

 

 

ISTORIA ESTE SCRISA AICI .... : ) ....

 

 

ieri

 

tn_e06c4fbc786b8f400a4005dd883041f4.jpg tn_e64d6823ac714602878b5fd1ba988013.jpg tn_299cdbab68b61f6ecfd1be7f3ba7b4bf.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuzele mele, domnule presedinte, dar am mai multa incredere in ce a spus Primarul decit in voi....

 

Si doar citam din ziarele tulcene: "se tranzactioneaza pe bani statutul de membru al Clubului Motociclistilor". E ditamai titlul, voi l-ati pus pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Scuzele mele, domnule presedinte, dar am mai multa incredere in ce a spus Primarul decit in voi...."

Si cu asta ai mai adaugat o jignire la lista deja lunga. Felicitari ,hai ca poti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

baieti... ati reusit sa faceti ceva? in afara de faptul ca va balacariti mai rau ca in piata, mi-as dori tare mult sa vad ceva actiune pe forum, in sensul in care pot fi mandra sa spun ca sunt din tulcea, in fata altor motoretisti din tara. imi doresc tare mult un club serios, nu de multi, dar de buni. de prieteni, de frati pe doua roti care merg la intruniri, sau la concerte, sau la distractie... am vazut asa ceva si mi-a placut enorm... sunt sigura ca si tulcenii pot. tocmai pentru ca suntem tulceni :angry: gaditi-va cati motoretisti vin la noi la stiuca vara. sunt convinsa ca avem ce le arata. haideti sa le aratam cine zunt rebelii :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti... ati reusit sa faceti ceva? in afara de faptul ca va balacariti mai rau ca in piata, mi-as dori tare mult sa vad ceva actiune pe forum, in sensul in care pot fi mandra sa spun ca sunt din tulcea, in fata altor motoretisti din tara. imi doresc tare mult un club serios, nu de multi, dar de buni. de prieteni, de frati pe doua roti care merg la intruniri, sau la concerte, sau la distractie... am vazut asa ceva si mi-a placut enorm... sunt sigura ca si tulcenii pot. tocmai pentru ca suntem tulceni :angry: gaditi-va cati motoretisti vin la noi la stiuca vara. sunt convinsa ca avem ce le arata. haideti sa le aratam cine zunt rebelii :angryfire:

salut...te invit te rog sa intri pe forumul Clubului Tulcean :

http://danube-rebels.myforum.ro

sa vezi ca se fak anumite actiuni,plimbari,intalniri .

In fiecare vineri seara Clubul Rebels of Danube are intalnire la ora 18 (restaurant-flacara vie),in fiecare sambata-duminca, daka vremea tine cu noi iesim la o plimbare,intra pe forum si ai vezi si mini intrunirea care o va da Clubul pe data de 18 aprilie ! si multe alte evenimente pe care Clubul REBELS OF DANUBE TULCEA le va fake.

Editat de Lucian Cezar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mandru sa fiu REBEL..... si prezent la intalniri alaturi de prieteni:

Gutu Felix (FELIX)

Mocanu Titi (TITI.MOCANU)

Poida Silviu (AMATORU)[Presedinte]

Catanoiu Lucian (LUCIAN_HONDA)[Vicepresedinte]

Avram Valentin (THE FUCKER)

Stefan Militaru (STEFAN)

Arsene Florin (FLORIN)

Ferenczi Iosif Dragos (URSU)

Grumeza Cristian (GCBulldog)

Musat Daniel (ARES)

Nita Mihai (MIHAY)

Petcu Milica (GUNNY)

Seucan Dragos (ZGUBY)

Stoian Catalin (SNIPER)

Radu Lucian (LUCY)

Bulgaru Simona (CAT_WOMAN)

Crangasu Catalin (BUTCHERBEAST)

Poida Ionica (NELA)

Zubate Mihaela (INGRID)

Bogatu Marius

Grosu Florin

Marinescu Radu-Ciprian

Radu Catalin

Unguru Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ;) vinerea viitoare ma infiintez la flacara si acolo o sa vorbim mai mult. mi-a spus sniper sa vin si vinerea asta doar ca eram pe soselele romaniei, departe de tulcea.

Buna ,te asteptam cu drag, ar fi bine sa-l contactezi pe sniper daca ai sa poti veni vinerea aceasta, deoarece este posibil sa schimbam locatia intalnirii saptamanale. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai bine este sa intri sa-ti faci cont de user pe :http://danube-rebels.myforum.ro , si dupa aia va fi mai usor sa urmaresti unde se va tine urmatoarea intalnire. Nu de alta dar s-ar putea sa nu stiu nici eu, sau sa nu pot sa ajung si atunci ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai bine este sa intri sa-ti faci cont de user pe :http://danube-rebels.myforum.ro , si dupa aia va fi mai usor sa urmaresti unde se va tine urmatoarea intalnire. Nu de alta dar s-ar putea sa nu stiu nici eu, sau sa nu pot sa ajung si atunci ...

avand in vedere ca nu am nici cea mai vaga idee cine, ce si cum, explica ce se intampla dupa acele trei puncte de suspensie... (merci de idee, merg sa-mi fac un cont imediat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...