Sari la conținut

Sa Ne Cunoastem !


aoreus
 Share

Postări Recomandate

Vizitator montecristo

poza nu se vede bine daca dai clic pe ea. oricum arata super zzr,e frumos, stau bine pe el, e tot ce vreau de la un motor, deocamdata. am sa fiu posesor de zzr, asta e sigur, insa va mai trece ceva timp, inainte at trebui sa-mi cumpar minimul de echipament, o casca, o geaca, manusi si niste "incaltari". si sper sa reusesc si eu performanta da demonrider, adica sa nu cad cu el....cat mai mult timp posibil, sau chiar deloc, daca nu cer prea mult. :moto:. frate, cate mai am de invatat...ma simt iara ca la ora de franceza cand venea prfesoara de 26 de ani in fusta si cu decolteu, bruneta cu ochelari din aia teribili de sexy(asta nu e o aberatie, chiar s-a intamplat) si noi visam cu ochii deschisi la ....ma rog stiti voi.:). daca vin duminica sus pe meses, ma duci o tura cu el demonrider? :moto: numa sa am cu ce urca pana acolo. pe la cat planuiti sa mergeti? ca eu o sa fiu la tara si pana prind ocazie mai ales duminica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator montecristo

bine mai da la ce ora mergeti ca eu tre sa fiu la biserica duminica dim pana la 1 dupa aceea pot sa vin in zalau, deci daca e doar de adus inapoi, ca de uract urc eu cu ceva, amici poate conving verisoarele, sau daca sunt taxiuri destule...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut toti motociclistii :moto: sunt ionut am o yamaha yzf R6 din `99, va arat si o poza, dar poza cu mine nu gasesc. oricum, unii ma stiu, altii urmeaza :blbl: asfalt uscat si drumuri bune va doresc, cu toate ca alea-s pe undeva prin alte tari. am si un vw beetle care merge mai incet, asa ca atunci cand ma vedeti prin orash, feel free sa ma depasiti.

altele, pe parcurs! :) :moto:

post-36940-1209160582_thumb.jpg

post-36940-1209160764_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

pare bine de virtual aknowledgement. sa le folosesti sanatos pe aman2. e tare masina, ma bucur ca inca mai merge. o vinzi? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine mai da la ce ora mergeti ca eu tre sa fiu la biserica duminica dim pana la 1 dupa aceea pot sa vin in zalau, deci daca e doar de adus inapoi, ca de uract urc eu cu ceva, amici poate conving verisoarele, sau daca sunt taxiuri destule...

 

de pe la ora 12:00 lumea cu motoare urca deja sus si pe fond de reprize ne dam si comsumam la bar.Cam pana seara la 19:00

depinde..cum am spus cam tot timpul este cineva sus. :moto:

 

salut toti motociclistii :lol: sunt ionut am o yamaha yzf R6 din `99, va arat si o poza, dar poza cu mine nu gasesc. oricum, unii ma stiu, altii urmeaza :rock: asfalt uscat si drumuri bune va doresc, cu toate ca alea-s pe undeva prin alte tari. am si un vw beetle care merge mai incet, asa ca atunci cand ma vedeti prin orash, feel free sa ma depasiti.

altele, pe parcurs! :) :moto:

 

Salut Ionut si cele bune si din partea noastra,iar daca nu te cunoastem dorim sa-ti strangem mana si sa ne auzim la ture impreuna.Bafta si sa auzim de bine :blbl:

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am urmarit vreme multa pe forum....si am zis sa ma bag si io :)

 

 

ma stiti, va stiu (in mare parte).....

 

 

daca nu: de obicei is pasagera pe Sj 90 LUK :moto: sau alta varianta ar fi : eu va sun cand ii ceva legat de manifestatii pe motor sau ceva organizat de MMC

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am urmarit vreme multa pe forum....si am zis sa ma bag si io :moto:

 

 

ma stiti, va stiu (in mare parte).....

 

 

daca nu: de obicei is pasagera pe Sj 90 LUK :blbl: sau alta varianta ar fi : eu va sun cand ii ceva legat de manifestatii pe motor sau ceva organizat de MMC

 

:moto:

 

Bine-ai venit pe forum pasagera :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asta ar fi braindamaged

 

 

Kenvelo.......anywhere :rusinica: :rolleyes: :blbl: :kiss:

Se pare ca iti vanez posturile, de , plisctiseala asta. By the way, in partea mea de oras iese soarele. Pe maine cine-stie :crack: sau :)

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca una,tot de pe varf...dar in coborare..

 

 

 

Becu, becu domnu, becu, de ce nu arde becu? becu becu

 

 

 

Sa pun si io una cu moi si cu domnsoara :rolleyes: si una cu actuala mobreta, luna viitoare ne innoim :rusinica:

post-7396-1209738336_thumb.jpg

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu viteza luminii... :rolleyes:

 

a da...io o sa fiu ala care cam intr-o ora fie ploaie fie vant iese la o cafea

 

As urca si eu la un suc numa ca hainele de ieri inca nu s-au uscat,iar alea de azi sunt proaspat murate :crack:...m-o asteptat ploiocul sa ies de la lucru,ca-ci indata ce am iesit o fost pe mine :wink:

 

Becu, becu domnu, becu, de ce nu arde becu? becu becu

 

 

 

Sa pun si io una cu moi si cu domnsoara :) si una cu actuala mobreta, luna viitoare ne innoim :rusinica:

 

Cu pleata aia aratai a om,dar acum vb lui Danonino acum areti a bussines man.No problem same here :lol:

Mie cand mi dor deschid dulapu' si imi privesc pletele si cele din urma si cele de la 3 anisori :blbl: :kiss:

post-28506-1209740064_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...