Sari la conținut

Sa Ne Cunoastem !


aoreus
 Share

Postări Recomandate

salutare la toti motociclistii!! ma numesc Sorin T. iar dupa multi ani si multe vise am reusit acum 2 luni de zile sa intru in posesia unui motor (Yamaha yzf r6 din 2000).sper sa nu am evenimente majore ,tinand cont ca sunt incepator in tainele motociclismului si am "sarit" direct pe supersport..sper sa ma indrumati cu sfaturi utile.sunt deschis pt. a primii orice sugestie (pertinenta) va multumesc! as mai avea multe de spus si totodata de intrebat ..dar asta sper sa se intample "face to face"

 

 

 

 

 

salutare sorine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare la toti motociclistii!! ma numesc Sorin T. iar dupa multi ani si multe vise am reusit acum 2 luni de zile sa intru in posesia unui motor (Yamaha yzf r6 din 2000).sper sa nu am evenimente majore ,tinand cont ca sunt incepator in tainele motociclismului si am "sarit" direct pe supersport..sper sa ma indrumati cu sfaturi utile.sunt deschis pt. a primii orice sugestie (pertinenta) va multumesc! as mai avea multe de spus si totodata de intrebat ..dar asta sper sa se intample "face to face"

Sal Sorine.Cand ai baiuri,sau nelamuriri poti sa ceri sfatul noastru si cat suntem in masura te ajutam.Ai vazut ca am fost promti cand ti-am sugerat ca ar trebui sa-ti uzi motorul si ai procedat intocmai :)

Bine'ai venit intre noi.

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin ii incepator dar merge de parca ar fi avut motor de cativa ani!

ms. csaky !o iau drept compliment .dar stai linistit pt. k nu mi se urca la cap...cu fiecare km. parcursi de mine ma gandesc ce si cum sa fac sa circul cat mai in siguranta posibil ,nu am luat motorul asta pt. impresii shi jmechereala de bulevard pt a atrage priviri..bla bla ..chiar detest asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms. csaky !o iau drept compliment .dar stai linistit pt. k nu mi se urca la cap...cu fiecare km. parcursi de mine ma gandesc ce si cum sa fac sa circul cat mai in siguranta posibil ,nu am luat motorul asta pt. impresii shi jmechereala de bulevard pt a atrage priviri..bla bla ..chiar detest asta.

 

 

 

 

Stiu man,vezi ca nu ti se vede poza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor.

Ma numesc Gabi M. .

Saptamana trecuta am achizitionat o Yamaha XJ600 S Diversion cu ajutorul camarazilor mei Gadi si Sica, cu ocazia asta le si multumesc. Sunt un novice pe doua roti dar sper ca in timp sa acumulez informatii si smecherii care ma pot scoate din belele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti motociclistii!! ma numesc Sorin T. iar dupa multi ani si multe vise am reusit acum 2 luni de zile sa intru in posesia unui motor (Yamaha yzf r6 din 2000).sper sa nu am evenimente majore ,tinand cont ca sunt incepator in tainele motociclismului si am "sarit" direct pe supersport..sper sa ma indrumati cu sfaturi utile.sunt deschis pt. a primii orice sugestie (pertinenta) va multumesc! as mai avea multe de spus si totodata de intrebat ..dar asta sper sa se intample "face to face"

Te salut Sorine!

Ma bucur pt. tine!

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor.

Ma numesc Gabi M. .

Saptamana trecuta am achizitionat o Yamaha XJ600 S Diversion cu ajutorul camarazilor mei Gadi si Sica, cu ocazia asta le si multumesc. Sunt un novice pe doua roti dar sper ca in timp sa acumulez informatii si smecherii care ma pot scoate din belele.

Felicitari man.Te asteptam in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator montecristo

salutari. in sfarsit am intrat "cu acte in regula" in randul vostru. yamaha yzf thundercat este motorul :D , monte cristo ala de-o calareste. :blbl: stiti de la cine stiti ce mi lene sa mai scriu atata dupa aseara... :huh: multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pt sfaturi. am sa-mi dau silinta sa le urmez. bafta si asfalt uscat. :D :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. in sfarsit am intrat "cu acte in regula" in randul vostru. yamaha yzf thundercat este motorul :D , monte cristo ala de-o calareste. :huh: stiti de la cine stiti ce mi lene sa mai scriu atata dupa aseara... :eek: multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pt sfaturi. am sa-mi dau silinta sa le urmez. bafta si asfalt uscat. :D :blbl: :D :D

Felicitari men si te asteptam in trafic.Tre' udata sti nu ? :eek: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. in sfarsit am intrat "cu acte in regula" in randul vostru. yamaha yzf thundercat este motorul :D , monte cristo ala de-o calareste. :blbl: stiti de la cine stiti ce mi lene sa mai scriu atata dupa aseara... :huh: multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pt sfaturi. am sa-mi dau silinta sa le urmez. bafta si asfalt uscat. :D :D :D :D

 

ma bucur pentru tine! sa o stapanesti sanatos si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. in sfarsit am intrat "cu acte in regula" in randul vostru. yamaha yzf thundercat este motorul :D , monte cristo ala de-o calareste. :blbl: stiti de la cine stiti ce mi lene sa mai scriu atata dupa aseara... :huh: multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pt sfaturi. am sa-mi dau silinta sa le urmez. bafta si asfalt uscat. :D :D :D :D

Felicitari si asfalt uscat.

Dupa cum am citit pe forum vad ca ai asteptat de prin luna mai.

Acum cred ca cei de la MMC te pot primi in randul lor sau cred ca deja au facut-o.

Felicitari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari. in sfarsit am intrat "cu acte in regula" in randul vostru. yamaha yzf thundercat este motorul :D , monte cristo ala de-o calareste. :huh: stiti de la cine stiti ce mi lene sa mai scriu atata dupa aseara... :eek: multumesc celor care m-au felicitat si multumesc pt sfaturi. am sa-mi dau silinta sa le urmez. bafta si asfalt uscat. :D :D :D :D

 

Felicitari omule...Era si cazu` sa-l iei ca astepti cam demult...Mno asfalt uscat si ride safe :blbl:

Editat de terhe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

va multumesc tuturor pt urari si sfaturi. sunt foarte multumit de el. gabi mess.... nu la toate presupunerile tale. dar tu unde ai fost azi? terhe... omule nu stiu cine esti dar mersi pt urari. parca, vag, asa, am impresia ca ti-am vazut motorul dar nu sunt sigur.. ai fost cu noi azi? :D nu va stiu pe toti, va rog sa ma iertati . inca odata multumiri si asflat uscat.

Editat de montecristo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc tuturor pt urari si sfaturi. sunt foarte multumit de el. gabi mess.... nu la toate presupunerile tale. dar tu unde ai fost azi? terhe... omule nu stiu cine esti dar mersi pt urari. parca, vag, asa, am impresia ca ti-am vazut motorul dar nu sunt sigur.. ai fost cu noi azi? :D nu va stiu pe toti, va rog sa ma iertati . inca odata multumiri si asflat uscat.

Terhe a fost azi pe platou dar nu a venit cu noi in Ungaria, era cel cu costum probiker si adidasi :D ( sorry dar nu m-am putut abtine ).

Iara tu conte biciclist, treci in Diesel sa continuam ce am inceput aseara.

Nu stii cu ce te-ai legat la cap, pana nu incepi sa cumperi consumabile si piese, nu iti dai seama ce hobby scump ai :D

Asfalt uscat si grija mare, fara vedetisme si impresii ca asfaltul musca, nu se lasa impresionat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terhe a fost azi pe platou dar nu a venit cu noi in Ungaria, era cel cu costum probiker si adidasi :D ( sorry dar nu m-am putut abtine ).

Iara tu conte biciclist, treci in Diesel sa continuam ce am inceput aseara.

Nu stii cu ce te-ai legat la cap, pana nu incepi sa cumperi consumabile si piese, nu iti dai seama ce hobby scump ai :D

Asfalt uscat si grija mare, fara vedetisme si impresii ca asfaltul musca, nu se lasa impresionat.

 

Man nu ma deranjeaza... :D da pana imi iau cizme n-am ce face si m-am lamurit cum ii fara costum :D

Asfalt uscat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man nu ma deranjeaza... :D da pana imi iau cizme n-am ce face si m-am lamurit cum ii fara costum :D

Asfalt uscat :D

Oricum era la gluma si nu esti singurul care poarta asa. Si eu mi-am vandut pantalonii de motor , banii i-am "investit" :D , sa imi cumpar altii nu ii putere acuma, asa ca umblu in blugi :D

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum era la gluma si nu esti singurul care poarta asa. Si eu mi-am vandut pantalonii de motor , banii i-am "investit" :D , sa imi cumpar altii nu ii putere acuma, asa ca umblu in blugi :D

 

Sa inteleg ca a fost de durata investitia :D

PS. Mi-am luat sosete negre sa nu se vada diferenta asa tare ca daca imi luam albe era cam batator la ochi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc tuturor pt urari si sfaturi. sunt foarte multumit de el. gabi mess.... nu la toate presupunerile tale. dar tu unde ai fost azi? terhe... omule nu stiu cine esti dar mersi pt urari. parca, vag, asa, am impresia ca ti-am vazut motorul dar nu sunt sigur.. ai fost cu noi azi? :D nu va stiu pe toti, va rog sa ma iertati . inca odata multumiri si asflat uscat.

O sa ajung si eu printre voi, dar.. acum sunt cu probleme la suspensie furca fat. S-o spart razuitorul sau ma rog semering-ul cum se mai spune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine are o suzuki gs 500 e neagra sau verde inkis?si s deplaseaza p ruta zalau zimbor(peco)?Duminik 7.09.2008 ai intrat in intersectia cu e d la peco si mai salutat.t salut

 

ASFALT USCAT! :scratch:

 

scz pt off-topic:(

cristi,1.81,67kg,18 ani

suzuki gs 500 e rosie(sj024207) 25kw

ride safe :)

post-42074-1220950953_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...