Sari la conținut

Bucuresti-brasov-bucuresti (pe Cheia)


unnamed
 Share

Postări Recomandate

Saptamana trecuta nu am fost ca se anuntase ploaie, dar mergem acum pe 12. Repet ce am zis si in celalalt topic: se va merge relaxat, viteza de croaziera 80-90km/h, vin si pot veni si 125-uri. Traseul: Bucuresti-Ploiesti-Cheia-Brasov-Predeal-Ploiesti-Bucuresti (totul in aceeasi zi). Intalnirea este la ora 9:00 (la 9:30 plecam.. da, 9 de data asta, nu 8 :burnout:) la benzinaria MOL de dupa podul de peste centura (imediat cum treci podul, mergand catre ploiesti, dupa mcdonalds este un MOL). Poate facem si un gratar la un prieten din Predeal :cheers: .

pana acum suntem sigur: o yamaha xt 125, un rieju rs2 125, un suzuki sv 650, o honda ntv 650 revere si probabil mai vine si un suzuki gs 500 si o honda varadero 125.

cine mai vine va rog sa va anuntati aici :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , am fost si a fost super :bigstar: , o sa pun zilele astea si niste poze daca e cineva interesat.

 

din nefericire, eu cel putin nu o sa mai merg in excursii deastea o bucata de timp (bacu :finger: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...