Sari la conținut

Si uite motorul...


ALO
 Share

Postări Recomandate

ce facem mai oameni buni ca de cand cu vremea asta nu ne mai putem bucura cum trebuie........

post-49-1117643071_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Vizitator AndreiRN

Frumoasa jucaria si sa aveti grija unu de celalalt multi ani si km.

Multa rabdare si viteza doar cind e si siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
o alta poza...aici nu aveam inca permisul

175521[/snapback]

:crack: si tu precum io!! Fara permis da' cu motoru in garaj?! :bounce:

Felicitari si sa fii sanatos omule!!!

Multi KM ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Tocmai am venit de la mare.

 

Am plecat vineri si am luat-o pe autostrada si la intoarcere, adica azi, am venit prin slobozia - urziceni...in total o distanta cu 30 km mai lunga = 280 km. Drumul a fost placut atat cand m-am dus cat si cand m-am intors. Autostrada merita dar tot ce castigi pe 100 km pierzi in partea cealalta mai ales ca drumul este prost calitativ si daca mai este si aglomerat ai cam pus-o....

 

La mare foarte putine motoare - surprinzator. Tocmai m-au sunat niste prieteni care au ramas la mare si mi-au zis ca a fost un accident cu un motor....pacat.

 

Zilele astea o sa pun si niste poze de pe la mare. Pana atunci...Toate Bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-au venit in sfarsit articolele comandate....adica sac de rezervor (pe englezeste tank bag) si manusi. Cand am dat comanda mi-a zis ca in 9 zile vin produsele si au ajuns in 27 de zile...:crack: Motivele nu le mai discutam; mai mult de atat am dat comanda si de un combinezon care nu a mai sosit, fara nici o explicatie. (pur si simplu nu a venit....!!!)

 

Recomand cu caldura sac de rezervor ca este icredibil de util si confortabil. Poti merge cu viteza fara sa te deranjeze catusi de putin. (mentionez ca am luat din acela cu magneti)

 

See ya...si ne mai auzim.

 

 

Ps: cum a fost la arc ca eu am fost la munca si nu am avut cum sa ajung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cazut ca bou'

 

azi cand am plecat de la arc, am iesit si a venit unu tare dinspre piata aviatorilor (l-am vazut dar asa e cand esti (cuvant urat)), si eu am pus frana, cam mult din pacate si aproape cand sa ma opresc am tras de ghidon in dreapta si mi-a alunecat roata si binenteles ca am picat. tocmai am facut rost de o zgarietura pe carena.

 

asta e......

 

de patit nu am patit nimic, si de sifonat am sifonat numai imaginea. :D :crack: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am patit nimic, motorul nu a patit nimic, a fost mai mult o oprire cu lasatul motorului intr-o parte dar.....un amic de-al meu cu care eram la arc si-a furat-o mai rau....

 

a plecat la putin timp dupa mine si a cazut pe partea stanga in curba de la arc, motorul s-a dus iar el s-a lovit la sold, genunchi...

 

motorul nu mai are oglinda pe stanga, nu mai are semnal fata si nici spate, carenele julite...:D

 

asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...