Sari la conținut

Hyosung Gt 250


torex
 Share

Postări Recomandate

La vara o sa imi iau permis de cat. A, asa ca ma gandesc sa imi cumpar prima mea motocicleta. Trebuie sa precizez ca am 19 ani si pana acum am mai condus doar scuterul meu de 50 cc vreo 2000 de km si am cazut doar o singura data :bigstar: (asta daca are vreo importanta). In fine, dupa ce am citit forumul asta de la cap la coada si invers, m-am hotarat sa nu imi iau nimic mai mare de 250 cmc, si asa am gasit pe net motocicletele astea Hyosung. Vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre ele, daca aveti careva asa ceva, etc.

www.hyosung.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La motoclete second-hand te-ai gandit? Sau vrei sa o cumperi de noua?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La motoclete second-hand te-ai gandit? Sau vrei sa o cumperi de noua?

M-am gandit sa o cumpar de noua. Este 12.650 RON cu tot cu TVA. Am fost azi la ei la showroom da nu o aveau expusa. Mi se pare ca dau garantie 2 ani, dar nu stiu sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut Torex.Eu am versiunea de 125 naked al Hyosungului.Vreau sa spun ca pozitia e extrem de comoda,franele sunt super ok,si "mini" v2-ul e destul de impresionant.Am avut ocazia sa fac o tura cu un gt250r si vreau sa spun am ramas impresionat de puterea acestuia avand in vedere greutatea sa.Inca ceva,nu te lua dupa vorba "cocalarului" care spune : Da-o dracu de chinezarie sau chestii de genu.Hyosung e koreeana si se vede/simte.O sa vada lumea ca peste cativa ani marca Hyosung va fi o concurenta destul de puternica pentru restul marcilor vestite.Deci,atata timp cat poti sa ignori faptul ca Hyosung inca nu e o marca cunoscuta in Romania,si nu o cumperi doar pentru "look",o sa fii foarte multumit.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut !

Si mie mi-a atras atentia aceasta motocicleta...as fi vrut sa dau o fuga ,pana la ei In Bd.Titulescu (Automotive Trading Services) - Bucuresti ,insa momentan ,din lipsa de timp, am preferat un mail catre acestia pentru a cere mai multe detalii. Am primit insa raspuns cum ca motocicleta Hyosung 250GT ,nu mai este disponibila in Romania pana la sfarsitul acestui an :)

Tot mai bine dau o fuga pana acolo ,sa ma conving de situatie :blink:

Oricum,pana ajung acolo,ma gandeam ca poate intereseaza pe cineva aceasta mica informatie....

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...