Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poate pana duminica se mai incalzeste si cu cateva izmene in plus ma gandesc ca nu e stres mare :scratch:

 

Ingheata curu pe motor. Am fost de cateva ori la ski la Cavnic, da nu-i de mers cu motoru (inca). Daca e vreme de ploaie pe aici, acolo sigur ninge (sau e lapovita).

 

Motoru meu face 1 an de cand il am!!!!

 

Inca putin si se mai incalzeste...si vin si turele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg bro',dar poate totusi careva se baga meine la o locala macar,daca nu ploaie eu ma gandesc si la o tura de judet...indiferent de circumstante eu ies maine.Trag un somn bun acusica ca si in chat mi se simte alcoholul :scratch:

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aiii ca bine fu' :scratch: ...maine again.Apropos tot asa maine la aceeasi ora care veniti ne auzim pe platou si de acolo mergem la Paul la Spitalul de recuperari colo la poalele Meses-ului.M-a sunat azi si a zis ca ii dor de noi si sa trecem pe la el.Azi ne-a auzit cu motoarele in zona si clar ca ii este foarte greu.Deci care binevoiti sa veniti maine si de polua si de ninge ne auzim pe platou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Mai tre' sa va amintesc ca este primavara oficial si ca tre' sa va scoateti bucile alea puturoase la un ride de sezon? Care ii cu pofta maine pe platou la ora 14:00 :bounce: :friends:

Termina ma cu prostiile. Nu e vorba de buci :-L , e vorba de bani de asigurari si de cauciucuri si de alte celea. Buci sunt, bani nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Termina ma cu prostiile. Nu e vorba de buci :bounce: , e vorba de bani de asigurari si de cauciucuri si de alte celea. Buci sunt, bani nu.

Atunci sa o ia de buna cei care au avut grija sa ii prinda primavara in regula.Prichindelule se pare ca si pe tine te-a lovit criza ...las' ca trece :friends:

Deci care aveti motoarele in regula,bani de benzina,sucuri si alte cafele haide-ti maine la ora 14:00 pe platou ca poate iesim undeva la o tura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...