Sari la conținut

Accidente


Jock3r69
 Share

Postări Recomandate

Vineri 11 Aprilie 2008

, in sensul giratoriu din centrul orasului , scuterist nu pastreaza distanta corespunzatoare si intra usor in bara spate a conservei din fata lui care rula cu o viteza foarte mica .

 

 

Luni 14 Apirlie 2008

, in fata Policlinicii de langa IPJ Satu Mare , conserva iese cu spatele din parcare , nu se asigura , moto loveste din plin conserva [ usor accidentat ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri 11 Aprilie 2008

, in sensul giratoriu din centrul orasului , scuterist nu pastreaza distanta corespunzatoare si intra usor in bara spate a conservei din fata lui care rula cu o viteza foarte mica .

Luni 14 Apirlie 2008

, in fata Policlinicii de langa IPJ Satu Mare , conserva iese cu spatele din parcare , nu se asigura , moto loveste din plin conserva [ usor accidentat ]

 

 

no coment :peace: :baldy:

 

Pe info acesta tia raspunde TONI ACK ce parere are :bigstar: :finger: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze fata de toti cu privinta la topicurile "inviate" , dar nu eram eu . Contul pe forum mi`a ramas logat intr`un laborator din scoala si cineva a inceput sa posteze in prostie ... Daca este cineva care sa ma ajute sa le sterg de acolo ... Scuze inca odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri 11 Aprilie 2008

, in sensul giratoriu din centrul orasului , scuterist nu pastreaza distanta corespunzatoare si intra usor in bara spate a conservei din fata lui care rula cu o viteza foarte mica .

Luni 14 Apirlie 2008

, in fata Policlinicii de langa IPJ Satu Mare , conserva iese cu spatele din parcare , nu se asigura , moto loveste din plin conserva [ usor accidentat ]

Primul accident in fata mea s-a produs la 10 metri :bigstar: Conservaru` nu se deplasa cu viteza mica ci era oprit in sens si discuta cu ceva domnisoare si scuteristu` s-a uitat la mine si a tot intrat in conserva. Conserva are spoileru` un pic negru din cauza loviturii insa nimic grav pt scuterist din fericire. Pagubele pot spune ca is aproape zero :moron: se poate slefui, insa manopera :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
nu uita sa dai log out cand nu esti pe calculatorul tau..... eu asa era sa-mi pierd prietena.

 

Eh acum asta e , dar partea mai naspa e ca am Quarantine si nu stiu cand si cum imi iese ca e deja de 3 zile ... Nu mai intru pe forum decat de pe Pc`ul de acasa :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Apr 2008 21:31 -------------</small><br/>rog un admin sa se ocupe si de Quarantine`ul meu pt ca de sambata nu mai pot posta decat un mesaj cam la 2 ore:baldy: ... Multumesc

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Apr 2008 20:49 -------------</small><br/>Articol INFORMATIA ZILEI :

 

Social

Un motociclist a fost accidentat pe strada Gh. Lazăr

În 14 aprilie, în jurul orei 14 Âşi 45 de minute, pe str. Gheorghe Lazăr din municipiul Satu Mare a fost înregistrat un accident grav de circulație.

Conducătorul unui autoturism ce ieÂşea dintr-o parcare a intrat în coliziune cu o motocicletă, rănindu-l grav pe motociclist. Conducând un autoturism marca Opel, Mahmut O. (31 ani), administrator al unei firme sătmărene, a efectuat o manevră de mers cu spatele pentru a ieÂşi din parcare Âşi a intrat în coliziune cu motocicleta condusă de S.N. (17 ani). În urma impactului motociclistul a fost rănit grav. El a fost transportat la Spitalul Județean Satu Mare.

Atât victimei, cât Âşi conducătorului auto le-au fost recoltate probe biologice în vederea stabilirii eventualei alcoolemii. De menționat este faptul că S.N. posedă permis de conducere categoria A1 din 2007.

 

Adauga comentariu Vizualizeaza comentarii (4)

 

Azi , 28.04.2008 , in jurul orei 19:00 , pe Str. Energiei [ intersectie cu Str. Bradului ] , conserva nu acorda prioritate motociclistului [ viteza putin depasita peste limita legala ] , acesta intra in usa soferului , casca ii zboara din cap [ cred ca a zburat peste masina ] . Unii martori oculari afirma ca avea toate 4 membrele fracturate , altii ca 2 , si maxilarul rupt . Il cunosteam bine si nu avea obiceiul sa o calce , dar nu stiu ce a fost in capul lui , sincer . Poza cu Moto [ Praf ] :

post-32280-1209234189_thumb.jpg

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii martori oculari afirma ca avea toate 4 membrele fracturate , altii ca 2 , si maxilarul rupt .

:) :moto:

Asta nu suna prea bine.

 

Parca am vazut aceasta motocicleta mai demult in Micro 16.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :blbl:

Asta nu suna prea bine.

 

Parca am vazut aceasta motocicleta mai demult in Micro 16.

 

Ma intalneam des cu el si venea in 16 , k si eu in 16 stau . Si eram in sens , si i`am facut semn sa se opreasca , si nu m`a vazut :moto: aproximativ cu o ora , o ora jumate inainte de accident :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...