Sari la conținut

De Ce Nu Mai Poti Sa Incarci Poze Pe Forum?


sangre
 Share

Postări Recomandate

Pozele nu se mai incarca pentru ca servarul care tine www.motociclism.ro nu mai are spatiu disponibil pe HDD...asa ca un admin sau cine se ocupa de intretinere sa sterga tin pozele vechi sau sa mareasca spatiul acestui website! Asta este parerea mea cu pozele care nu se mai incarca pe site!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:baldy: nu-i mah asa... nu are "lumea" rabdare ...si nici netu' nu-i prea "stralucit"...uite o sa-ti dovedesc :peace:

 

 

--- Mesaj completat în 15 Apr 2008 09:47 -------------
ups... :moron:

 

 

chiar nu mai vrea... :bigstar:

 

 

 

ADMIIIIIIIIINEEEEEEEEEEE... W T F ?! :finger:

post-2592-1208241865_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca problema nu e din spatiu de stocare pt ca la upload iti arata 999 Mb liberi or something si nici macar nu e din cauza dimensiunii mari a pozelor pt ca am incercat de toate. Banuiesc ca e vorba de legatura la web a serverului si sau traficul prea mare......

 

--- Mesaj completat în 15 Apr 2008 09:49 -------------
Parerea mea e ca problema nu e din spatiu de stocare pt ca la upload iti arata 999 Mb liberi or something si nici macar nu e din cauza dimensiunii mari a pozelor pt ca am incercat de toate. Banuiesc ca e vorba de legatura la web a serverului si sau traficul prea mare......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce va incapatanati sa folositi serverul de pe motociclism, vedeti ca nu mere dar tot incercati si nu sunteti dispusi sa folosit o alternativa!

pt poze vam pus la dispozitie in alte topicuri solutia alternativa mult mai rapida, iar pt fisiere de sunt o gramada:

http://www.savefile.com/

http://www.rapidshare.de/

 

nu numai incarcatul merge prost dar intreg forumul!imi intrebuie o gramada de timp sa imi incarce pagina in browser!fata de orice alta pagina sau forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa vedem eu :

 

V-am facut. :finger: :moron: :bigstar: Pot sa spun cu mana pe inima ca nu am nici o problema cu incarcatul pozelor........eu nu le mai dau add dupa ce selectez.Dau direct submit.........

 

Totusi, mai bun e un site de host ,gen

 

www.imageshack.com

post-9285-1208261932.jpg

Editat de augustin87r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...