Sari la conținut

Plaja Corbu + Delta


Jean_Taxi
 Share

Postări Recomandate

Cine este doritor de liniste, beutura, pescuit, istorie si o buna companie de drum, este invitat sa se alature noua (adica 3 motoretisti), avand obligatoriu echipamentul necesar; cort, sac dormit, tuica, supe instant si conserve la greu ;) , cei comozi sa se abtina :D .Durata excursiei 3-4 zile, aprox 1000 km, merem pe un traseu ne intoarcem pe altul,(cat mai ocolit), si sa nu uitati..,benzina.., e tot obligatorie.Drum asfaltat, viteza croaziera 100-130..,painea o dau eu :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine este doritor de liniste, beutura, pescuit, istorie si o buna companie de drum, este invitat sa se alature noua (adica 3 motoretisti), avand obligatoriu echipamentul necesar; cort, sac dormit, tuica, supe instant si conserve la greu ;) , cei comozi sa se abtina :D .Durata excursiei 3-4 zile, aprox 1000 km, merem pe un traseu ne intoarcem pe altul,(cat mai ocolit), si sa nu uitati..,benzina.., e tot obligatorie.Drum asfaltat, viteza croaziera 100-130..,painea o dau eu :whip:

detalii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detalii ?

Plecarea pe 30 aprilie, ora 8 AM,traseu-dus;Buc-Harsova-Tulcea-Muringhiol-Babadag-Jurilovca-Cetatea Enisala-Cetatea Histria-Plaja Corbu,(Pestera Liliecilor, de vizitat)..,retur;Ceamurlia de Sus-Ciucurova- Macin(trecere cu bacul)Braila-Buzau-urziceni-Buc.Durata;3-4 zile, in functie de cum ne simtim(emotional si financiar) :) , sunt max 1000 km.Intrebari?Cine e interesat, are la indemana PM-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...