Sari la conținut

Iesire Enduro La Galati


sensv
 Share

Postări Recomandate

Daca iesiti vreounii enduro pe la Galati pe undeva ... mi-ar placea sa ies si eu. O sa fiu in perioada de Paste in zona si as vrea sa ies, insa nu cunosc pe nimeni... Nu sunt chiar incepator, dar nici vreun foarte priceput, insa mi-ar placea o iesire pe langa Galati daca se organizeaza ceva...

Multzam !

Valentin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iesiti vreounii enduro pe la Galati pe undeva ... mi-ar placea sa ies si eu. O sa fiu in perioada de Paste in zona si as vrea sa ies, insa nu cunosc pe nimeni... Nu sunt chiar incepator, dar nici vreun foarte priceput, insa mi-ar placea o iesire pe langa Galati daca se organizeaza ceva...

Multzam !

Valentin

bogdan borosescu 07452692685-e din galati si dornic sa iasa la endureala,plus ca stie si traseele din zona si gasca de acolo,,

ar mai fi si edi 0744590678 din braila(tot pe acolo)..sunt catemisti asa ca se baga si mai greucean..apeleaza cu incredere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de paste voi fi si eu in galati... insa nu stiu daca cu motorul sau cu masina... depinde de prognozele meteo...

in principiu ar merge sambata o tavaleala prin macin...

 

kipintaci...

 

Pentru luni m-as baga si eu la o plimbare la Macin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdan borosescu 07452692685-e din galati si dornic sa iasa la endureala,plus ca stie si traseele din zona si gasca de acolo,,

ar mai fi si edi 0744590678 din braila(tot pe acolo)..sunt catemisti asa ca se baga si mai greucean..apeleaza cu incredere

 

 

Supertare !

Multzam de reply-uri

 

Oricand, in principiu. Tot ktm am si eu.

Deci luni sau marti, chiar si sambata asta eu sunt disponibil. Eu sunt din Sendreni, insa nu pot sa spun ca stiu foarte bine zonele de enduro. In afara de lunca Siretului si cateva dealuri mici pe langa Sidex, spre Smardan, nu prea stiu alte trasee. Eu m-am jucat vara trecuta pe halta de la Sidex, insa e destul de periculoasa ''ideea'' (pietre, fiare, sarme, ....).

 

Asa ca sunt deschis la orice propunere.

PS: nr de telefon Bogdan B trimis de tine 07452692685 are prea multe cifre... :D

Valentin

0745121317

Editat de sensv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti.

 

intrati si pe forumul motociclistilor din galati braila la http://motociclism.ingalati.net

 

unul din enduristi e andrei care se da la independenta pe dealuri si prin lunca siretului. in plus mai sunt si altii care se dau, asa ca hai sa ne vedem zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti.

 

intrati si pe forumul motociclistilor din galati braila la http://motociclism.ingalati.net

 

unul din enduristi e andrei care se da la independenta pe dealuri si prin lunca siretului. in plus mai sunt si altii care se dau, asa ca hai sa ne vedem zilele astea.

 

 

Multzam frumos de link. Intru acum.

Eu am vb la telefon cu Edi si Bogdan si a ramas ca spre dupa amiaza sa vb poate reusim sa iesim maine pe undeva, ca vad ca e si vremea buna iar de luni se strica nitzel, poatespre Garboavele, sau ... oriunde :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Multzam frumos de link. Intru acum.

Eu am vb la telefon cu Edi si Bogdan si a ramas ca spre dupa amiaza sa vb poate reusim sa iesim maine pe undeva, ca vad ca e si vremea buna iar de luni se strica nitzel, poatespre Garboavele, sau ... oriunde ;)

 

 

aici citeva poze - putine, ca n-am apucat sa pozam

 

bogdan, te dai supertare!

 

http://www.e-poze.ro/foto/victor/victor-ZA.../victor-TUGJOI/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici citeva poze - putine, ca n-am apucat sa pozam

 

bogdan, te dai supertare!

 

http://www.e-poze.ro/foto/victor/victor-ZA.../victor-TUGJOI/

 

 

Pai la 21 ani cati are + enduro inoculat de mic de taica-su ... cred si io.

Oricum, iesirea a fost dementiala !

Din pacate, la ritmul meu de lucru nu am cum sa fug asa, 3-4 zile la Galati ... ca acu'm-as urca pe ''capra'' si i-as da bice ...

Poate reusim, vara asta, sa mai facem acar una...

O sa incerc sa merg la Breaza pe 14 iunie.

Poate ne vedem acolo, cine stie...

Toate bune !

Cro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...