Sari la conținut

Logan Vs Cbr 600f- 25.04.2008 13:11


sasser
 Share

Postări Recomandate

nu a acordat prioritate fata de circulatia din sens invers , sansa nesansei a fost sa trec eu prin fata lui

 

pe scurt .. veneam de la Udriste pe Matei Basarab ca sa intru pe H Botev in intersectia celor 2 strazi cu B-dul Corneliu Coposu Loganul B-49-JNN care venea de pe H Botev si facea stanga pe C. Coposu a binevoit sa treaca prin mine

 

de ce zic ca e mai tare F-ul ? Ironic; a ramas omul fara permis 2 luni desi era convins ca NU :)) si 150RON in 48 ore

 

Motoreta .. pfff... carena fata sparta, oglinda dreapta rupta, carena stanga zgariata, carena dreapta sparta, codita sparta pe dreapta, janta fata putin lovita, scarita stanga rupta , scarita stanga spate indoita, schimbator stramb, pedala frana stramba, maneta frana stramba si putin fisurata ... in rest motor e functional, mam dus pe roti la politie

 

Pe seara am inceput sa simt o usoara durere undeva sub glezna... in rest sunt ok

 

 

Rugaminte: Am nevoie cu imprumut de o oglinda dreapta pt CBR 600 F , cred ca merge si cea de la 600 RR ... pentru 2-3 zile - 0722217122

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... du-te si fa-ti o poza cel mai bine ... sunt destul de periculoase durerile de sub incheieturi... pana atunci baga niste fasa elastica si un ben-gay. Chiar ajuta!

 

Cat priveste JNN-ul trebuia sa vina si vremea lui .... :)

 

P.S.: Daca te duci si iti faci poza vezi cum spui doctorului: 1. accident rutier => dosar si cercetari & stuff ; 2. accident casnic => poza si tratament. Your choice!

Editat de Nightwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... du-te si fa-ti o poza cel mai bine ... sunt destul de periculoase durerile de sub incheieturi... pana atunci baga niste fasa elastica si un ben-gay. Chiar ajuta!

 

Cat priveste JNN-ul trebuia sa vina si vremea lui .... :)

 

P.S.: Daca te duci si iti faci poza vezi cum spui doctorului: 1. accident rutier => dosar si cercetari & stuff ; 2. accident casnic => poza si tratament. Your choice!

 

casnic .... nust cat merita sa pierd timpul iar prin politie si etc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...