Sari la conținut

Accident Minor


NVS
 Share

Postări Recomandate

s-a intamplat asa...motociclistul iese dintr-o curte, facand stanga spre H/H(pt cine stie clubul). pe partea opusa un amic de-al lui venea de la MCDonald's cu o punga cu mancare in mana si ii zice si motociclistului daca vrea :moto: , asta se indreapta spre el si loveste bordura, motorul pe jos, el si pasagera pe jos :) . motociclistul fuge dupa prietenul sau, care este oprit de Tudor si de mine si ii arde cateva picioare dupa care se duce la motor sa-l ridice, era sa-l dea si pe partea cealallta :moto:. prietenul asta al lui striga sa-l lasam ca s-a pishat pe el de frica si ca nu a vrut sa faca nimik, apoi am inteles noi defapt ca ei se cunosc si l-am lasat pe pushti sa plece... motociclistul a zis ca il stia pe baiatul cu mancarea si ca mai era sa cada odata din cauza lui. el ne-a multumit, noi i-am urat sanatate si am plecat.

nu au fost mari pagube la motor, carena pe dreapta putin crapata, se poate repara, si motorul era prin de salata, cartofi prajiti si maioneza...

 

P.S. poate cineva il stie pe motociclist, era o suzuki rf600 visinie, BV 13 PAA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intamplat asa...motociclistul iese dintr-o curte, facand stanga spre H/H(pt cine stie clubul). pe partea opusa un amic de-al lui venea de la MCDonald's cu o punga cu mancare in mana si ii zice si motociclistului daca vrea :blbl: , asta se indreapta spre el si loveste bordura, motorul pe jos, el si pasagera pe jos :) . motociclistul fuge dupa prietenul sau, care este oprit de Tudor si de mine si ii arde cateva picioare dupa care se duce la motor sa-l ridice, era sa-l dea si pe partea cealallta :lol:. prietenul asta al lui striga sa-l lasam ca s-a pishat pe el de frica si ca nu a vrut sa faca nimik, apoi am inteles noi defapt ca ei se cunosc si l-am lasat pe pushti sa plece... motociclistul a zis ca il stia pe baiatul cu mancarea si ca mai era sa cada odata din cauza lui. el ne-a multumit, noi i-am urat sanatate si am plecat.

nu au fost mari pagube la motor, carena pe dreapta putin crapata, se poate repara, si motorul era prin de salata, cartofi prajiti si maioneza...

 

P.S. poate cineva il stie pe motociclist, era o suzuki rf600 visinie, BV 13 PAA.

 

 

repetitio est mater studiorum.....

beton faza !!!

:moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intamplat asa...motociclistul iese dintr-o curte, facand stanga spre H/H(pt cine stie clubul). pe partea opusa un amic de-al lui venea de la MCDonald's cu o punga cu mancare in mana si ii zice si motociclistului daca vrea :lol: , asta se indreapta spre el si loveste bordura, motorul pe jos, el si pasagera pe jos :blbl: . motociclistul fuge dupa prietenul sau, care este oprit de Tudor si de mine si ii arde cateva picioare dupa care se duce la motor sa-l ridice, era sa-l dea si pe partea cealallta :rock:. prietenul asta al lui striga sa-l lasam ca s-a pishat pe el de frica si ca nu a vrut sa faca nimik, apoi am inteles noi defapt ca ei se cunosc si l-am lasat pe pushti sa plece... motociclistul a zis ca il stia pe baiatul cu mancarea si ca mai era sa cada odata din cauza lui. el ne-a multumit, noi i-am urat sanatate si am plecat.

nu au fost mari pagube la motor, carena pe dreapta putin crapata, se poate repara, si motorul era prin de salata, cartofi prajiti si maioneza...

 

P.S. poate cineva il stie pe motociclist, era o suzuki rf600 visinie, BV 13 PAA.

:moto: :) :moto: scena din Stan si Bran....sa nu mai zic multe... :crack:ametit oare de mirosul cartofilor prajiti...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol...pacat de moto...costa mult reparatiile inutile :) :moto: si uite asa sta cateva saptamani in conserva :moto:

nu sta, ca a plecat pe ea, doar carena i-a fost afectata si a curs ceva benzina...a cazut la maxim 10 la ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...