Sari la conținut

Zona Tineretului


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intr-adevar, un fost coleg a apelat anul trecut la serviciile voastre, a fost multumit Âşi mi-a recomandat locul. pe la inceputul verii trecute am trecut de vreo 2-3 ori pe acolo si nu era nimeni, asa ca m-am lasat pagubasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar, un fost coleg a apelat anul trecut la serviciile voastre, a fost multumit Âşi mi-a recomandat locul. pe la inceputul verii trecute am trecut de vreo 2-3 ori pe acolo si nu era nimeni, asa ca m-am lasat pagubasa :D

 

Pe la inceputul verii trecute nu eram acolo, acum da :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salut! eu abia acum am vazut topicul asta :P

eu stau pe radulescu motru langa parculet si am un hornet galben

maine va mai vedeti la parc ?!? daca da voi incerca sa ajung si eu pe acolo sa ne cunoastem dar asta depinde daca ma pot intoarce din delegatie la timp

bafta si asfalt uscat ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dati si voi un semn daca e ceva : 0764711777 - costi ; id: preda_arycy

eu plec maine dimineata la constanta si sper sa termin treaba si sa ma intorc pana seara :D

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut un hornet galben legat in fata unei scari de pe radulescu motru, unde am mai vazut de-a lungul timpului si un gs, al tau e? si eu stau langa parculet, laolalta cu drzul meu :)

 

la parc nu ne-am mai vazut, de-aia nici n-am mai scris pe forum, dar poate reluam obiceiul la un moment dat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut un hornet galben legat in fata unei scari de pe radulescu motru, unde am mai vazut de-a lungul timpului si un gs, al tau e? si eu stau langa parculet, laolalta cu drzul meu :D

 

la parc nu ne-am mai vazut, de-aia nici n-am mai scris pe forum, dar poate reluam obiceiul la un moment dat :D

 

 

dap , este al meu :)

iar in legatura cu intalnirile eram tare curios sa imi intalnesc vecinii pe 2 roti ...mobrele le stiu dar calaretii nu :)

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! incepator posesor al unei motocilcete Honda Hornet :laugh: si vreau sa stiu daca se mai tin intalnirile din Tineretului .... eu am sa trec pe la 19 la intrarea principala in Parcul Tineretului :blink: , in caz de mai vine cineva 0766 700 115 Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai anunta cineva saptamana asta la o intrunire ??? eu sunt dispus sa ne intalnim ...

anul asta nu cred ca s-au mai intalnit ca si eu vroiam sa ii cunosc pe vecinii nostri ,dar se pare ca au uitat de topicul asta :laugh:

P.S. daca vrei sa ne intalnim , vino joia in piata constitutiei. acolo ne strangem noi hornet-istii ...sau ne vedem la parc si mergem mai departe

:laugh: acum nu mai sunt singurul hornet-ist din cartier

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi @arycy pt invitatie si cu siguranta am sa fiu la constitutiei la ora 8, citisem ceva pe forum despre locatie dar nu stiam ziua si ora de intalnire, joia trecuta am fost la Tineretului si nu am stat decat 15 minute pentru ca aveam treaba si nu a venit nimeni din pacate .... cu toate ca am primit un telefon de la un baiat pe nume Cristi cu un VFR dar era apelul pe la 19:30 si pe motor am constatat ca nu prea mai auzi sau numai simti telefonul cand vibreaza. Joia asta daca nu ploua as propune sa ne intalnim toti care doresc la 19 : 30 la Tineretului si de acolo mergem la Constritutiei :laugh: , eu am sa fiu acolo cine mai doreste sa vina este bine venit :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joia asta nu cred ca pot ajunge , dar cu siguranta data viitoare vin si eu :moto:

nenea , tu esti tipul cu intruderu ala negru ? negru cu rosu parca :bounce:

P.S. poate iesim zilele astea la o bere ceva sa ne laudam cu ce avem ''intre picioare'' :rock:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va hotarati sa iesiti la o berica :lol: :bounce: , anuntati si pe vecinul :D

azi nu cred ca mai apucam sa iesim la berici ca de , avem nunti :moto: dar poate ne vedem duminica sa ne dregem cu niste beri :rock: poate si un biliard asta daca mai vedem bilele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...