Sari la conținut

Zona Tineretului


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la intrare in parc la brancoveanu..?.... vin si eu cu un prieten daca e.... eu am un dr..si el are un savage.... poate mai aflu ceva pana diseara pe forum.... am mai vazut acolo motoare .... am cautat o data cu prietenul meu ..am cautat locul ..bercenarilor... cica acolo e la metrou.... dar nu am vazut ceva constant...si nu am stiut ce sa cred... eu stau langa metrou brancoveanu spre big...o statie.... sper sa mai gasesc doritori pt diseara pe forum... :goodposting:

Editat de Cristi_from_hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Claudiu, stau pe Tohani (2 pasi de Piata Norilor) si am un CBR 600F Sport 2001 rosu.

Poate ne vedem saptamana viitoare ca, cica, se indreapta vremea.

 

ID Messenger Dracushor2k3 tel 0724.211.337

 

Jos cu ploile, sus cu asfaltul uscat. :goodposting:

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.. m-am mutat si eu de curand in zona tineretului .. eu stau pe cuza voda .. vizavi de un restaurant .. motor urmeaza sa imi iau la primavara-vara ... cand va mai intalniti la un suc .. o cafea .. ceva ... pot sa vin si eu ? :) cu ratb normal :)

oricum ... e cineva cu un monster prin zona ? ... tot il vad parcat in fata blocului ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ne vom strange multi de data asta,nu?cel putin 3-4 ;)

de ce, vrei sa fie mai multi carora sa le dai suav cu flit ca sa te duci sa vezi un meci? :)

 

@dracushor: nu conteaza cum arata mobra, esti binevenit oricum, cred ca-ti dai seama ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am ajuns, in acest moment ma aflu inca la un client care are un server crapat. Sigur ma prinde ora 2 pe aici.

Sper totusi ca v-ati distrat bine si fara mine ;)

Ramane pe joia viitoare sau la actiunile de weekend - Intampinare mirela la Aeroport maine seara ori End of season party.

 

Bafta si Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal. Mi-am luat si eu A-ul saptamana asta, asa ca am inceput sa imi caut motor. Cum sunt la inceput ma gandeam la ceva gen 250 cc, si anume un kawa zzr. Am fost am vazut motorul, dar cum nu prea ma pricep mi-ar prinde bine un ajutor. Poate cineva sa ma ajute sa imi spuna daca motoul respectiv isi merita banii?? Motorul este undeva pe la intersectia Giulesti cu Constructorilor; e din 93, 46.000 km, 1300 euro. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal. Mi-am luat si eu A-ul saptamana asta, asa ca am inceput sa imi caut motor. Cum sunt la inceput ma gandeam la ceva gen 250 cc, si anume un kawa zzr. Am fost am vazut motorul, dar cum nu prea ma pricep mi-ar prinde bine un ajutor. Poate cineva sa ma ajute sa imi spuna daca motoul respectiv isi merita banii?? Motorul este undeva pe la intersectia Giulesti cu Constructorilor; e din 93, 46.000 km, 1300 euro. Multumesc anticipat.

 

Indicat ar fi sa incerci sa cumperi un motor ceva mai nou. Daca asta nu e o optiune, ar trebui sa mergi cu motorul la un mecanic/service pentru o

parere avizata despre starea motorului. Aici gasesti ceva indicatii despre ce si cum se verifica la o mobra inainte de a o cumpara.

Bafta!

 

 

 

Bre, da aici nu mai scrie nimeni? Nu se mai lauda nimeni ca vine maine la intalnirea de la parc, ca face, ca drege, ca .. astea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam moarta zona asta de Bucuresti. Doarme lumea, doarme, motoarele la iernat, deja ? :(

Eu sper sa vin joia asta (adica maine). Joia trecuta am ajuns acasa abia vineri, la 9 dimineata.

Maine fac un drum sa asigurator sa vad daca e complet dosarul si poate aflu si cat au de gand sa ma despagubeasca.

Daca e de bine dau de :(

Ramane la 7 ?

 

Asfalt uscat! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam moarta zona asta de Bucuresti. Doarme lumea, doarme, motoarele la iernat, deja ? :D

Eu sper sa vin joia asta (adica maine). Joia trecuta am ajuns acasa abia vineri, la 9 dimineata.

Maine fac un drum sa asigurator sa vad daca e complet dosarul si poate aflu si cat au de gand sa ma despagubeasca.

Daca e de bine dau de :)

Ramane la 7 ?

 

Asfalt uscat! :)

 

ai venit si saptamina asta , o sa vii si saptamina viitoare? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tind sa cred ca in timpul saptamanii oricat m-as stradui n-am nici o sansa. Sapt viitoare n-o sa ma mai straduiesc, poate am noroc(si ajung).

Cu Alliantz-ul am sunat azi si dosarul a plecat de la "agentul constatator" la "agentul lichidator" - cica sapt viitoare ar trebui sa am un raspuns.

Razvane unde zici ca stai?

 

Bafta si Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...