Sari la conținut

Zona Tineretului


Postări Recomandate

azi nu cred ca mai apucam sa iesim la berici ca de , avem nunti :D dar poate ne vedem duminica sa ne dregem cu niste beri :lol: poate si un biliard asta daca mai vedem bilele

 

Duminica nici o sansa, eram prea ametit si mahmur in majoritatea zilei sa mai beau ceva alcool iar sa dau in bile nu cred ca mai nimeream vreuna, poate saptamana asta inainte de intalnirea oficiala o comitem cateva berici .... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Duminica nici o sansa, eram prea ametit si mahmur in majoritatea zilei sa mai beau ceva alcool iar sa dau in bile nu cred ca mai nimeream vreuna, poate saptamana asta inainte de intalnirea oficiala o comitem cateva berici .... :lol:

si io am fost praf toata ziua :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251067140_thumb.jpg

post-31449-1251067143_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Salut,

Stau in Tineretului de ceva ani. Anul trecut mi-am luat si moto. Voi cei din zona, ca am vazut ceva moto pe aici, faceti intalniri ceva?

Eu inca am moto la iernat dar sper sa o scot la sfarsitul lui martie.

 

Bafta tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Stau in Tineretului de ceva ani. Anul trecut mi-am luat si moto. Voi cei din zona, ca am vazut ceva moto pe aici, faceti intalniri ceva?

Eu inca am moto la iernat dar sper sa o scot la sfarsitul lui martie.

 

Bafta tuturor!

 

salut

 

ne adunam joia la poarta parcului de la sincai,intre 19.30 so 20.00..dar cred ca abia cu 18 martie ne vom vedea,ca...pana atunci mai taiem porcul o data... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Salut, eu stau langa scoala 97 unde au baietii garajul :love:

 

Frumos exemplar, multi Km fara incidente, l-am vazut cand ajungeam la garajul vizavi de scoala 97 plina de motocliclete .... eu stau pe langa taverna "la misto".

 

Saptamana asta ceva ... undeva ... candva ... sa ne cunoastem mai bine?! ... deobicei intrunirea de cartier se tinea la ora 19 Joi la intrarea principala a parcului Tineretului ... cine se inscrie daca va fi frumos ???

Editat de Alex_ander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...