Sari la conținut

Valentino Rossi, 2004


Dobrescu
 Share

La cine credeti ca ar trebuie sa alerge Rossi in sezonul viitor??  

65 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

not quite. ferrarri era in buda cind s-a dus shumacher si i-a scos de urechi de acolo.

honda e honda.

poate rossi+kawasaki sa fie acelasi lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexia

pai am auzit acum cateva zile ca s-a dus la Yamaha. Pacat, personal credeam ca va alege Ducatti... :P

Banii sunt bani, nu?...

 

Ducati nu are neaparat nevoie de el. La ora actuala ei au cel mai mult talent alergind pt ei. Si motorul lor este la ora actuala cea mai aproape de Honda

Yamaha avea nevoie disperata de Rossi si in special de mecanicul lui, Jeremy Burges care so mutat cu el la Yamaha .

Gagiul este o legenda printe mecanici de specialitate. El lo ajutat si pe Mick Doohan sa cistige toate titlurile care lea cistigat. Yamaha au nevoie de el cel putzin la fel de mult ca si de Rossi.

Nu ma astept ca Vale sa cistige campionatu anu viitor, dar ma astept sa fiie niste batalli pe cinste, mai ceva ca anu asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducati nu are neaparat nevoie de el. La ora actuala ei au cel mai mult talent alergind pt ei. Si motorul lor este la ora actuala cea mai aproape de Honda

Yamaha avea nevoie disperata de Rossi si in special de mecanicul lui, Jeremy Burges care so mutat cu el la Yamaha .

Gagiul este o legenda printe mecanici de specialitate. El lo ajutat si pe Mick Doohan sa cistige toate titlurile care lea cistigat. Yamaha au nevoie de el cel putzin la fel de mult ca si de Rossi.

Nu ma astept ca Vale sa cistige campionatu anu viitor, dar ma astept sa fiie niste batalli pe cinste, mai ceva ca anu asta  :D

stii mai multe amanunte ca mine! :P

eu mi-am spus parerea mai mult subiectiv vorbind! probabil ai dreptate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...