Sari la conținut

Caut Electrician Moto.contra Cost, Normal.


Postări Recomandate

Salut! Poate cineva sa imi recomande un elcetrician bun? Imi face figuri butonul de "flash". Am schema electrica a motorului si sunt dispus sa platesc cat face. Mentionez ca motorul este un ZZR600D. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Poate cineva sa imi recomande un elcetrician bun? Imi face figuri butonul de "flash". Am schema electrica a motorului si sunt dispus sa platesc cat face. Mentionez ca motorul este un ZZR600D. :rolleyes:

vezi in fostul "taxi glucoza" la etajul 1

face minuni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi in fostul "taxi glucoza" la etajul 1

face minuni

 

 

Imi poti da te ro un numar de telefon de acolo? sau daca imi poti spune un nume si unde trebuie sa merg exact? Merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi poti da te ro un numar de telefon de acolo? sau daca imi poti spune un nume si unde trebuie sa merg exact? Merci mult.

07222221882

si daca ajungi pe aici vreau sa vb un pic despre "bestiutele "noastre :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

07222221882

si daca ajungi pe aici vreau sa vb un pic despre "bestiutele "noastre :rolleyes:

Cu siguranta. Acum am vazut ca ai si tu tot zzr600. tu te ocupi de electrica:)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa dau un telefon si, daca totul e ok o sa trec sambata pe acolo. E o chestie ciudata. A inceput sa imi dea flashuri cu faza scurta in loc de cea lunga. Oricum sper sa nu vrea omul sa se puna pe taiat fire.....Banuiesc ca e de la un releu ceva faza.... :rolleyes:

Editat de micaradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la caini cand intri in cladirea aia. E o haita adunata pe acolo si nu le plac motoarele :P

 

 

Cred ca imi iau cainele personal cu mine. Ii plac motociclistii si poate vorbeste cu "bastinasii":(. Sau ......era cineva pe aici care avea la avatar un cutu cu braincap si ochelari.......poate o pun pe moto.

 

 

:laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca imi iau cainele personal cu mine. Ii plac motociclistii si poate vorbeste cu "bastinasii":(. Sau ......era cineva pe aici care avea la avatar un cutu cu braincap si ochelari.......poate o pun pe moto.

 

 

:laugh: :P

salut

eu am moto aici in garaj,si am rezolvat problema maidanezilor:petarde de la sarbatori :D sa i vezi saracii cum o taie in sfecla cand cobor cu zezerica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...