Sari la conținut

nu am auzit de ele


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Ieri eram intr-un bar ametit bine si vad o motocicleta.

 

Nu auzisem de victory. Fetele sunt computerizate. Injectie ...

 

Sunt foarte comode. M-am suit si se sta chiar bine. PS: chiar sunt puternice (multi horsi power)

 

http://victorymotorcycles.polarisindustrie....aspx?Year=2005

post-24-1118414834_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?showtopic=18564

 

daca studiai ce mai pune nenea io pe aici.... :wave: :o

 

data fatidica de 6 may 2005 a permis initzierea unui topic :P in grupul chopperishtilor, dar domnu' sultan otoman, de cand nu mai are legatura cu roadhogs, nici nu se mai uita la chopperishti

 

 

ai putea shi aici sa le gaseshti: da mai incolo peste vreo luna, ca nu mia am timp sa ma ocup de pagina mea:

IN CHOPPERS WE TRUST

 

:bounce: :drink: :laugh:

 

in viitor or sa fie peste 100 de firme care fac choppere shi cruisere

:blbl: :o :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DMW: diferenta intre victory si cele 100 firme care fac choppere este ca victory isi face si propulsorul!!!

 

Restul 100 firme cumpara motorul si il monteaza. Aici e diferenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc sa inchiriez maine o moto chopper/cruiser sa vad pe pielea mea cum e.

 

Oricum vreau sa ma dau si cu barca cu perna de aer (hovercraft) prin mlastina cu aligatori. Sa vad cat o costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci mai otomane tu in Florida? Stai mai mult sau doar concediu? Daca mai stai du-te in Key West in week-end sa vezi motoare belea. Mergi seara pe Duval street sa vezi ce n-ai vazut. Si eventual in Fort Laurderdale. Distractie placuta ca ai unde. Am fost si eu de vreo trei ori si merg la anul din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: Vezi ca otomanu' are "cilindree" mare...Intra multe :o ....E in stare sa ia toata Florida la puricat...!Sau, mai stii,poate-si schimba gusturile,poate trece la chopperisti! :wave:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai vin de la Choppers INC. Au niste lucrari BESTIALE. Dar "No photo". Nu am avut voie. Sorry

hai ma cum asa nu tea lasat BILLY LANE proprietarul de la choppersinc sa faci niste poze.....nu stiu cum sa maninc chestia asta...nu ai putut nici sa pozezi de afara intrarea in magazin sau atelier:(

al dracu pielea pe ei :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ani de zile le vad in magazin pe Victoritze, cu nishte pretzuri piparate shi forme...nici cum. Nu sunt nici in car nici in carutza. Iar la pret concureaza Triumphul. Pe starda nu am vazut nici unul asha ca banuiesc ca nu sunt deosedit de populare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...