Sari la conținut

Accidente !


exores
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ideea este ca a vazut tarziu calea ferata in var sau ce naiba ii acolo si a ciupito...... si jos

in SURDUC s-a intamplat... in fata mea la vre-o 70m, pe beton, nu asfalt!!! ceva pata de ulei cred sau nu pot sa imi dau seama

 

diu ii bine, julit la genunche si jos la incheietura, motorul are scarita indoita, ceva zgarieturi la stopuri... bine ca ii bine

 

M. masii de beton lucios...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

regretabila treaba. bine ca e el k. alea se inlocuiesc sau repara in cel mai rau caz. noroc ca nu a fost mai rau. sanatate maxima tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat tarziu de Diu si ma bucur ca este oke dupa patania recenta.Din pacate prea multe s-au intamplat pe Salaj in ultima vreme.Speram ca pe la anul ce vine acest topic sa fie sarac in evenimente si in pas cu realitatea.Grija mare la toti si sanatate maxima tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regretabila treaba. bine ca e el k. alea se inlocuiesc sau repara in cel mai rau caz. noroc ca nu a fost mai rau. sanatate maxima tuturor.

asa e bine ca e bine, dar te doare sufletul de bijuteria de motor si de spaima pe care am tras-o...!

 

pe o parte te bucuri ca esti ok, dar pe cealalta...ti se rupe sufletelul. oricine ar fi la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci ca-mi sunteti alaturi :D

 

da, mi-a venit si mie randul ... nici o fractura, o julitura de copil la genunchi, glezna un pic prinsa-n menghina, umflata acum , sper sa nu se complice, in rest nimic, nici o zgarietura, casca (serioasa) neatinsa, thanks God for Leather and Wranglers, am scapat usor avand in vedere ca ma dadeam pe kur hapt pa contrasens

 

motorul saracu', a scos scantei dar s-a tinut bine, cu 100-150 eur ii la fel, doar rezervorul are o zgarietura de 3-4 cm de la ghidon, aia-i cam naspa atat

 

la mine sigur nu-i vorba de vreun blestem, au fost 10 sec. de neatentie, adica gandul in goddamn alta parte :unsure: :D ... asta dupa ce dadeam si eu sfaturi savante, am ajuns sa fac si io ca popa, sa zic una si sa fac alta :rock:

 

si a fost lipsa de experienta, ce mai, am avut mai mult grija de ce fac ceilalti pe drum (atentie distributiva my ass) si mi-am dat seama acum ca betonul nu-i asfalt, mai franasem io si mai zdravan in acelasi mod, prostesc poate, da' ... no ...

 

 

s-aveti grija si vreme faina

si sper sa nu mai aiba motiv careva sa scrie pe topicul asta, 'ta-le soarele de accidente !!!

Editat de thunderhead
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci ca-mi sunteti alaturi :D

 

da, mi-a venit si mie randul ... nici o fractura, o julitura de copil la genunchi, glezna un pic prinsa-n menghina, umflata acum , sper sa nu se complice, in rest nimic, nici o zgarietura, casca (serioasa) neatinsa, thanks God for Leather and Wranglers, am scapat usor avand in vedere ca ma dadeam pe kur hapt pa contrasens

 

motorul saracu', a scos scantei dar s-a tinut bine, cu 100-150 eur ii la fel, doar rezervorul are o zgarietura de 3-4 cm de la ghidon, aia-i cam naspa atat

 

la mine sigur nu-i vorba de vreun blestem, au fost 10 sec. de neatentie, adica gandul in goddamn alta parte :unsure: :D ... asta dupa ce dadeam si eu sfaturi savante, am ajuns sa fac si io ca popa, sa zic una si sa fac alta :rock:

 

si a fost lipsa de experienta, ce mai, am avut mai mult grija de ce fac ceilalti pe drum (atentie distributiva my ass) si mi-am dat seama acum ca betonul nu-i asfalt, mai franasem io si mai zdravan in acelasi mod, prostesc poate, da' ... no ...

 

 

s-aveti grija si vreme faina

si sper sa nu mai aiba motiv careva sa scrie pe topicul asta, 'ta-le soarele de accidente !!!

Bine ca esti bine bro' ,in rest te sui 'napoi pe el si mergi mai departe.Daca zici ca pagubele nu sunt mari inseamna ca nu dureaza mult si esti 'napoi on road :D Succes si grija mare pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi pe la "Garajul Partidului" si am vazut acolo un r1 alb cu partea din fata distrusa dar nu foarte grav.Cel putin fuca era ok.Gardianul ala mia zis ca a facut accident azi pe meses.Sper sa nu fie grav ..........baiatul cred ca avea slick-uri

 

* furca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da cu ce l-o dus la spital? A venit salvarea sau l-a dus cu masina careva? Daca ar fi fractura de bazin nu prea cred ca se putea misca si lumea de acolo parca zicea ca numa de mana si de cap s-o plans, sa speram sa nu fie si asta.

Oricum, urata treaba. M.uie ala radea acolo gunoiu dracu.

Beamveu de italia, mortii lor de sclavi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator montecristo

M.uie ala radea acolo gunoiu dracu.

Beamveu de italia, mortii lor de sclavi

 

ai uitat sa spui ca si gaborii radeau si ca nici macar nu s-o chinuit sa fac ceva sa nu stiu ce, dar stateau si radeau ca fraierii cu ala impreuna.. sa-i bip in gura si sa-mi bag bip in tat neamul lor. mai ales la unu dintre ei ca il stiu asa, ii manelist din asta cu tricou care scrie gigolo italian.... mortii masii... uaaaa :unsure: :D numa cand au interese te fac de nici numele nu ti-l mai sti.. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...