Sari la conținut

Sambata 10 Mai Orsova Sau Sighisoara


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

m-as duce la orsova, nu am fost, prin pitesti- craiova - tr severin. orice alta directie rezonabila ok. sighisoara?

 

 

salut duminica unde mergem Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la orsova as merge si eu. am mai avut o intentie dar nu s-a concretizat. mi s-a parut mai tentant traseul pitesti-rm valcea- tg jiu. din tg jiu o putem lua ori pe motru - drobeta turnu severin- orsova . ori Baia de arama- baile herculane- orsova.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la orsova as merge si eu. am mai avut o intentie dar nu s-a concretizat. mi s-a parut mai tentant traseul pitesti-rm valcea- tg jiu. din tg jiu o putem lua ori pe motru - drobeta turnu severin- orsova . ori Baia de arama- baile herculane- orsova.

nu e mai lung pe acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe site-ul asta m-am informat. http://www.viamichelin.com/viamichelin/int.../MaHomePage.htm

si am calculat nr de kilometri. pe craiova ieseau cu vreo suta in plus. si ca peisaj . e mai placut pe sus , pe tg jiu. na.. eu sunt deschis la variante . sper doar sa nu fie vreme aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 8 ploua si s-a si racit - 12c. sa vedem ce-o mai fi. ma enerveaza de nu mai pot sa astept si eu we sa dau o tura si sa ploua. m-as baga si pe udatura. anybody?

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 8 ploua si s-a si racit - 12c. sa vedem ce-o mai fi. ma enerveaza de nu mai pot sa astept si eu we sa dau o tura si sa ploua. m-as baga si pe udatura. anybody?

nu ma cheama anybody dar daca maine e ceva ..ma bag

in limita a 400 - 500 dus intors :lol: ca deh, am revizie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai du-ne tu la orsova ca ma tot ameninti si mergem noi sambata la sighisoara

 

salut sefu mergem dar pentru asa traseu trebuie so luam din loc dimineata la 7 sa fiim plecati ploua sau nu ploua asta e merem sau nu merem Pompi sefu o cursa lunga unde facem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sefu mergem dar pentru asa traseu trebuie so luam din loc dimineata la 7 sa fiim plecati ploua sau nu ploua asta e merem sau nu merem Pompi sefu o cursa lunga unde facem

la kaprun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alo

dumnilor cu "scule" mari si puternice

unde ati ajuns pana la ora asta?

 

"BORSOVA" cred ..... hi hi hi

maine bagati sighisoara ori ba

 

 

un incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha daca ma numar printre cei vizati bag orice, n-am ajuns nici acolo, am zacut degeaba. e vrajeala cu ploaia, chiar daca ploua e suficient de cald si nu tine mult. pompi zice sa plecam la 7 la orsova. sunt dupa o raceala nasoala cred ca 800km e cam mult totusi, asa ca merg daca va duceti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha daca ma numar printre cei vizati bag orice, n-am ajuns nici acolo, am zacut degeaba. e vrajeala cu ploaia, chiar daca ploua e suficient de cald si nu tine mult. pompi zice sa plecam la 7 la orsova. sunt dupa o raceala nasoala cred ca 800km e cam mult totusi, asa ca merg daca va duceti.

daca mereti in liminta a 400 -500 MAX , ma bag, cum spuneam

dar nu cu XX ul

 

so ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...