Sari la conținut

Cumpar Motocicleta (comunista) Urgent


rebel_biker
 Share

Postări Recomandate

Cumpar motocicleta peste 250 cmc.Sa aiba actele la zi,omu sa fie proprietar si preferabil sa fie cat de cat aproape de Iasi (Vaslui,Bacau,Neamt,Vrancea) ca nu vreau sa ma duc dupa ea pe la Cluj sau Timisoara :(:D

 

Astept oferte. Ms

post-355-1210775243_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-mi mai multe detalii despre nipru...din ce an e..cati km are ca am vazut ca ai far de mz es daca nu ma insel...cum stai cu atele...pret etc

 

da-mi mai multe detalii despre nipru...din ce an e..cati km are ca am vazut ca ai far de mz es daca nu ma insel...cum stai cu atele...pret etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

OOOH REBELULE , MERGI "PE MANA" IZH-ULUI PLANETA-5 :) asta daca nu esti "vitezoman" si te multumesti cu 90km/h la drum intins :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:( PAI , EU ZIC CA UN URAL CU PINIOANE DE A-4A CU RAPORT MODIFICAT ( 1:1 ) SI GRUP DE FUGA "EXTREM" :moto: , SI AI CA REZULTAT VITEZA DE 120KM/H CONSTANT , CEEA CE INSEAMNA CA NIPRUL ALA "TUNAT" E IN URMA, SI SE DEPARTEAZA PE MINUT CE TRECE :moto: , NU MAI ZIC SI DE IZH , CA SARACU E "LIMITAT" LA 120 KM/H, DAR CINE MERGE CU ATAT CU UN IZH ... e de 80-90 km/h dar nu e atat de complicat precum DNEPR, SAU URAL... :)

pana la urma TU ALEGI , nu eu... eu am ales odata prost ...a doua oara nu se va mai repeta!

 

CIAO! :moto:

Editat de DARK-RIDER-82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dark rider...zi si mie o comunista vitezomana :moto: in afara de nipru cu grup de fuga care fuge cu putinmai mult? :)

 

 

Astept oferte serioase si preturi la fel

Prietene, esti caraghios, zau asa.., viteza e criteriul tau pt care ai vrea o comunista?!Iti poti cumpara un MZ din 2007 speed, asta daca tot vrei o vit comunista :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane, vezi ca tocmai asta zicea omu'. :( Ca Comunista nu e "vitezana", si nici nu (cred ca) cauta asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am spus niciodata ca vreau o comunista pt viteza...eu doar atat am zis ca vreau o comunista.

cine vrea sa vanda sa posteze si fara alte comentarii care nu isi au rostul....fara suparare...

 

deci va rog...cine are de vanzare sa dea detalii si un pret.ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai zi si un pret sa vedem daca merita banii..e pe numele tau?

daca merita banii? :( ,ai vazut farul de ''mz'' dar carburatoarele de bmw r65 le-ai vazut?nu cred ca vrei moto comunista, cred ca vrei posturi.

pt. tine nu este de vanzare :) see yaa :moto:

ce amuzat sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce atitudine de tot cacao au unii...mi-e scarba...

 

cristi..puteai sa vb altfel......asa ca nu te mai da asa interesant...mai au si altii motoare stai linistit ca nu esti singurul

 

 

 

rog din nou pe cei ce au comuniste de vanzare sa posteze

Editat de rebel_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rebel, de ce nu recunosti ca vrei post-uri? uite ca eu aveam un numar de posturi care-mi placea mult (1234) si nici nu mai voiam sa scriu pe forum da' chiar m-a enervat cristi mai sus.

freshutzu n-a zis cat vrea pe planeta 5 aia. in poza arata bine.

 

uite dnepr-ul lui cristi: /index.php?...=110323&hl= , 900 e negociabil (nici macar nu se incadreaza in pret, de ce naiba a mai postat?)

a, si apropo, cristi, nici un om sanatos nu da doi bani pe numarul de posturi, prietene!

 

aha. pretu' la ij e 850 e negociabil

Editat de fannyflint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu am cu cine sa discut....daca vrea cineva sa vanda bine daca nu, nu mai raspund la afirmatii facute fara rost.

 

 

 

declar topicul inchis.

Salut !

MZ nu te intereseaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite o comunista aici buna, fiabila tot ce vrei planeta 5, an 1993, km 25000 reali, genti turnate frana fata pe disc,plus multe piese de schimb majoritatea noi , are setul pus de 300 km

ma gasesti la id freshutzu sau nr 0721503901 Rafael

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rebel, de ce nu recunosti ca vrei post-uri? uite ca eu aveam un numar de posturi care-mi placea mult (1234) si nici nu mai voiam sa scriu pe forum da' chiar m-a enervat cristi mai sus.

freshutzu n-a zis cat vrea pe planeta 5 aia. in poza arata bine.

 

uite dnepr-ul lui cristi: /index.php?...=110323&hl= , 900 e negociabil (nici macar nu se incadreaza in pret, de ce naiba a mai postat?)

a, si apropo, cristi, nici un om sanatos nu da doi bani pe numarul de posturi, prietene!

 

aha. pretu' la ij e 850 e negociabil

uite cand a fost postat anuntul,pretul nu mai este 900E(ma incadrez, deci).cat despre cumparat nici nu stie ce vrea, intreaba si de nr de km ;) , imi treuie 10 min si la o comunista fac cati km vrea ;),tipul e la inceput, nu stie ce vrea si nu cred ca ar fi un lucru bun sa isi ia comunista la care ai nevoie de un bagaj de cunostinte din cauza asta nu am vrut sa ii mai dau detalii despre moto.

te salut,cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...