Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vand Yamaha fz600 fazer an 2002 599cmc 98cp. Motocicleta arata si functioneaza foarte bine. .Foarte putin rulata in tara (inmatriculata in romania in 09-2008 si am facut cu ea 3000 km). Ulei,filtru si baterie schimbate recent, pregatita pt. sezon.(garantie la motor inca un an)

0745503179

Editat de ghitza24
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am eu un suport de topcase. Il am de cand mi-am cumparat eu motocicleta care a venit cu tot cu el. Mie unul nu-mi trebuie dar nu stiu sa-ti spun daca se potriveste la tine. Eventual trebe vazut si daca vrei poate-i faci tu vreo inginerie si-l montezi la tine. Incerc maine sa pun o poza sa-ti faci o idee despre el.

La mine pe motor arata asa:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dau hondicaaa... da n-o dau oricum, ci la schimb cu un enduro. Orice model, numa mai sus de '90 sa fie si mai sus de 500cc. Despre honda mea, e cbr600 F2, an 1992, 35500 km, cauciucuri bune (aproape nou pe fata, 80% pe spate), placute frana noi, proaspat reglata si gadilita pt sezon. :angry:

Motivul tranzactiei: dragoste la prima "calareala" :angryfire: a unui enduro. :baldy:

Contact : me_zx6r@yahoo.com ; 0745 679360, 0723 190965 ; sau pm aici pe forum.

post-21727-1237495443_thumb.jpg

Editat de bwm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am eu un suport de topcase. Il am de cand mi-am cumparat eu motocicleta care a venit cu tot cu el. Mie unul nu-mi trebuie dar nu stiu sa-ti spun daca se potriveste la tine. Eventual trebe vazut si daca vrei poate-i faci tu vreo inginerie si-l montezi la tine. Incerc maine sa pun o poza sa-ti faci o idee despre el.

La mine pe motor arata asa:

 

 

 

nr meu de tel este 0746675619 sau ym ripper964, sunt interesat, astept un semn sa ne intalnim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki GsxR 750 foarte bine intretinut atat optic cat si mecanic.

An fabricatie : 1995

Nr kilometri : 34060

ITP valabil pana la data de 30.07.2010

Pret : 2300 euro

 

Persoana de contact: 0745234610 sau YM Radu_Alecs

Vanduta !!!

Editat de Radu_Alecs
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand pantaloni piele vita, stare foarte buna (purtati doar de cateva ori), buni si pt moto si pt uz zilnic

au croiala clasica, sunt negri, au talie joasa, sunt facuti la comanda.

sunt buni pentru persoane cu inaltimea de 1,69 - 1,72 m , talie 78 - 80 cm. adica ar fi marimea 36 - 38.(dimensiuni orientative, ca la orice imbracaminte, pana nu probezi nu stii)

ar putea fi buni si pentru fete (daca le place talia joasa) daca nu le deranjeaza partea pe care se inchid ;)

ii dau pt ca nu-mi mai vin, am mai pus ceva pe talie :blink:

contact la 0744 250 260 sau pe privat

post-18980-1237836804_thumb.jpg

post-18980-1237837056_thumb.jpg

post-18980-1237837081_thumb.jpg

post-18980-1237837091_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand costum din gore-tex, polo drive. second dar impecabil. are protectii peste tot, si la coapse, mesada detasabila si la pantaloni si la geaca. negru cu gri modelul.

 

pret 100 euro fix. marimea cam..... hmmm... merge cam ma 1.80 si 80 kg. cam asa. un 54 zic eu. trebuie incercat, vazut.

 

se poate proba in iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand VW Scirocco White Cat, 1985, ~100CP (marea majoritate inca mai traiesc). Stare precara de functionare, caroserie neindoita, ceva probleme cu rugina, motorul functionabil dar trebuie refacut. Inmatriculata, ITP expirat. Doar pentru un pasionat care are timp (si bani) sa bage in ea. Ieftina rau de tot. Pret negociabil cu subsemnatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar de urgenta, azi daca este posibil baterie noua honda cb 600s hornet anul 2001, azi am tras fire de la o masina sa pot pleca... la cum e vremea afara nu vreau sa ratez weekendul. Deci oreste sau baietii de la allied sau cine mai vinde chestii de astea si puteti sa ma ajutati , aruncati un post aici si vin eu azi sa o iau..puneti si un pret va rog.Multumesc anticipat pentru atentia acordata :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar de urgenta, azi daca este posibil baterie noua honda cb 600s hornet anul 2001, azi am tras fire de la o masina sa pot pleca... la cum e vremea afara nu vreau sa ratez weekendul. Deci oreste sau baietii de la allied sau cine mai vinde chestii de astea si puteti sa ma ajutati , aruncati un post aici si vin eu azi sa o iau..puneti si un pret va rog.Multumesc anticipat pentru atentia acordata :scratch:

ytx7l-bs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE VANZARE!

 

Suzuki XF 650 FREEWIND an 1998, 35000km, stare f buna de functionare,cauciucuri fata/spate noi, placute frana 80% bune, lant 80%, manere incalzite, topcase Givi, geam touring, inmatriuclat in 2008 in Romania

pret 2400 neg

tel 0726322467 Ciprian

post-38375-1238343028_thumb.jpg

Editat de JAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vind una pereche bocanci din material sintetic Probiker City, marimea 40 dupa standarde nemtesti (cam 39 dupa cele romanesti), absolut noi. Cod Louis 202685 ( http://www.louis.de/_40cc330c3626fa1d7f7c0...5&anzeige=0 ).

Pret 65 RON.

post-24366-1238413185_thumb.jpg

post-24366-1238413193_thumb.jpg

Editat de CalinD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...