Sari la conținut

BURSA LOCALA


ride2live
 Share

Postări Recomandate

Suzuki GSX 600F - 600cmc

Sport/Touring

Negru

An fabr. - 1999

Putere - 57kw (77CP)

Km bord - 37.840

 

Functioneaza impecabil, al doilea proprietar in tara, ulei, placute, lichid frana schimbate acum o luna, cauciuc fata nou, scapata la 30km/h pe partea dreapta, tinuta in garaj, bonus o husa. Suporta orice proba.

 

Yahoo ID: mihai_biker

 

Mihai: 0741/320292

Flavius: 0744/618165

 

Pret NOU : 2500 euro FIX

post-479-1224346872_thumb.jpg

post-479-1224346883_thumb.jpg

post-479-1224346890_thumb.jpg

post-479-1224346896_thumb.jpg

Editat de mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Honda Shadow vt600 import Germania aprilie 2008

-Fab. 1997 , 5 vit , gume 90% noi Pirelli Route

-Culoare galben/negru originala

-38 000 km din care 3000 facuti in Romania

-accesorii custom : sa, scarite ,ghidon(drag bar ) , bride , semnalizari capac filtru aer

-Kitt transmisie aproape nou, ulei si filter noi

-nu prezinta nici o zgarietura

 

Schimb cu speed dupa 98 R6 , gsx 600 , cbr 600 .zx6 pot fi si cu carene de fibra race sau zgariate , eventual putin lovita . o iau pt circuit .

 

 

Este o motocicleta foarte frumoasa post-23835-1224878437_thumb.jpg

De ce faci aceasta schimbare radicala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca Nolan N 62 Genesis neagra.nou-nouta,impecabila.Marimea M. cumparata acum o luna.motivul vanzarii: am nevoie de bani. trimit ramburs prin posta,fan curier sau cargus.

 

tel:0745138728 DANIEL

poze aici:http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=49493

300 RON :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand 2 cauciucuri Metzeler Tourance folosite pe un transalp adus din Italia, nerulate in romania,in stare buna, fara petice,snururi sau taieturi.

Dimensiuni 90/90-21 si 120/90-17.

Pret 100 ron amandoua sau 50 fiecare.

Telefon 0747.67.37.83.

post-14195-1226090608_thumb.jpg

post-14195-1226090728_thumb.jpg

post-14195-1226090828_thumb.jpg

post-14195-1226090887_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...pun anuntzul asta mai mult in scop de apel disperat. Acu ceva timp mi-am vandut motoru cu gandu sa-mi iau altul, dar pe parcurs m-am pricopsit cu un golf 3 din 94 motor 1.8 benzina. Dar inima tot pe 2 roti mi-a ramas...asa ca va rog pe voi daca cunoasteti pe cineva care da un motor pe o masina, sau care vrea un golf cu vreo 2300 iepuroi, sa imi aruncati un pm sau orice forma de semnalizare. Iar cat despre motor sa fie peste 500 cc , orice gen (speed, naked, enduro, chopper) n-am pretentii prea mari, 2 roti sa aiba.

Ms anticipat, asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...pun anuntzul asta mai mult in scop de apel disperat. Acu ceva timp mi-am vandut motoru cu gandu sa-mi iau altul, dar pe parcurs m-am pricopsit cu un golf 3 din 94 motor 1.8 benzina. Dar inima tot pe 2 roti mi-a ramas...asa ca va rog pe voi daca cunoasteti pe cineva care da un motor pe o masina, sau care vrea un golf cu vreo 2300 iepuroi, sa imi aruncati un pm sau orice forma de semnalizare. Iar cat despre motor sa fie peste 500 cc , orice gen (speed, naked, enduro, chopper) n-am pretentii prea mari, 2 roti sa aiba.

Ms anticipat, asfalt uscat.

 

:rolleyes: :nono: :lool:

 

 

cand am vrut sa ti-o dau cu 2000 nu ai vrut... ai luat masina. ti-o dau cu 2000 de euro daca vrei. sau 1900. oferta de oferta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta cam asa-i mertane... pai poate cunosti pe vreo unu care vrea golf in banii care-i vrei pe motor... daca gasesti sa-l dau cu mai mult de 1900 diferenta e a ta. :rolleyes: Nah, nu strica sa arunci o vorba...

Noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...pun anuntzul asta mai mult in scop de apel disperat. Acu ceva timp mi-am vandut motoru cu gandu sa-mi iau altul, dar pe parcurs m-am pricopsit cu un golf 3 din 94 motor 1.8 benzina. Dar inima tot pe 2 roti mi-a ramas...asa ca va rog pe voi daca cunoasteti pe cineva care da un motor pe o masina, sau care vrea un golf cu vreo 2300 iepuroi, sa imi aruncati un pm sau orice forma de semnalizare. Iar cat despre motor sa fie peste 500 cc , orice gen (speed, naked, enduro, chopper) n-am pretentii prea mari, 2 roti sa aiba.

Ms anticipat, asfalt uscat.

 

 

suna-ma 0766252953 sa vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am gasit un topic despre cumparari pe sectiunea Iasi asa ca intreb si eu aici

De unde as putea sa imi cumpar o cagula in Iasi si cam cat costa ?

 

madras / turbozone. vreo 20 de lei, parca, alea subtiri. madras e in pacurari, turbozone e in bucium.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Turbozone e Tzmotors defapt si s-a mutat unde e si service-ul lor adica pe stradela ipsilanti nr10 in spate la shutter intre sf andrei si splai bahlui zona p de piatra, sunt cagule la 10, 20 si ceva mais cumpe si mai groase de la vanucci parca

Editat de bogdan_IS90CID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am gasit un topic despre cumparari pe sectiunea Iasi asa ca intreb si eu aici

De unde as putea sa imi cumpar o cagula in Iasi si cam cat costa ?

 

salut.intra pe site-ul bikers-shop.ro si vezi acolo cagule.acolo gasesti nr de contact.tipul cu acest site e din iasi.numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
CUmpar tankpad negru-calitate buna!!! id: boicu_alex_k1

 

vezi pe louis.de sunte reduceri la tankpad streetfighter...parca 39 euro....cand vin in is ti-l arat sa te convingi de calitate; eu sunt f multumit de el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...