Sari la conținut

Accident Mures......caz Clasic


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

macar conservaru' asta nu se da mare expert si nu are radar in ochi sa vada ca motociclistu venea cu 200 km/h cum fac majoritatea ca sa 'se scoata' si sa-si justifice prostia, lipsa de atentie sau pur si simplu nepasarea... Insanatosire grabnica motociclistului, doamne ajuta ca nu a fost mai rau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu incerc sa ma asigur chiar si in intersectiile in care am prioritate. Bine ca a scapat intreg oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu incerc sa ma asigur chiar si in intersectiile in care am prioritate. Bine ca a scapat intreg oricum.

 

 

majoritatea cred ca se asigura... atat cate posibil... dar chiar azi m-a injurat unu' ca de ce am franat daca aveam prioritate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roster... nu-mi zice ca mergi in limita de viteza legala >;)

Hai ca nu ne-am nascut de ieri de azi...

 

Eu conduc si masina... am trecut prin cazuri in care eu mergeam cu 140-150, limita 90... si a trecut un motociclist pe langa mine cu peste 200... si nu exagerez, pentru c-am incercat sa ma tin dupa el... nimic... 210 am luat si cu masina si el nu se mai vedea de mult.

 

Si-ti zic sincer ca am apucat sa-i vad farul in oglinda (noroc ca avea xenon) apoi l-am auzit trecand pe langa mine... chiar daca as fi vrut, n-as fi avut timp sa-l evit... in cazul in care incercam sa fac vreo manevra de depasire sau mai stiu eu ce...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...