Sari la conținut

Reglat Si Curatat Carburatoare La Un Zzr 250!


Postări Recomandate

Salutare tuturor!

Am un zzr de 250 si vreau sa-i reglez/curat carburatoarele.

Daca stiti pe cineva care se ocupa de asa ceva ...spuneti-mi .Ideea este ca am gasit pe cineva dar e genul care pt. a schimba o bujie i-ti desface motorul sa te unfle la pret ;)

Asa ca va rog sa-mi recomandati pe cineva serios care face treaba buna la un pret corect.

Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Am un zzr de 250 si vreau sa-i reglez/curat carburatoarele.

Daca stiti pe cineva care se ocupa de asa ceva ...spuneti-mi .Ideea este ca am gasit pe cineva dar e genul care pt. a schimba o bujie i-ti desface motorul sa te unfle la pret ;)

Asa ca va rog sa-mi recomandati pe cineva serios care face treaba buna la un pret corect.

Multumesc anticipat!

Cauta pe site la sectiunea membri nick-ul TNG. Ti-l recomand cu caldura. Daca mai vrei si alte relatii, o poti contacta si pe omoloaga ta, nick Pantera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa incerci si la Kaore ca omu' se pricepe la japoneze (are si el prin curte d-astea care sunt mai rare pe la noi : zzr 250 si 400). Cu pretul nu stiu cum e dar ... da un telefon. Daca nu ii gasesti numarul da un PM ca s-ar putea sa il am eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de informatii,am primit deja cateva nr.de telefon si sper sa rezolv.

Atentie la neatenti! ;)

 

Mai baieti,nu stiti pe cineva care se deplaseaza si la domiciliu pt reglat carburile?!!Eu tin motorul la curte in Popesti Leordeni si prefer sa dau ceva in plus la mecanicul care vine decat sa mai dau bani pe transport.Dca este cineva rog sa-mi lase un nr de tel. ;) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...