Sari la conținut

Accident Iasi - Sos. Pacurari


qarews
 Share

Postări Recomandate

espero virat stanga ... motor[honda hornet] intrat in aripa fata stanga

victima transportata la spital, imediat dupa accident s-a ridicat a mers putin sprijinita apoi a cazut sau s-a asezat jos

rana la cap, posibil sa-i fi sarit casca in momentul impactului

 

2008.05.18

in jurul orei 12 noaptea

pe soseaua pacurari la intersectia cu drumul care duce spre cimitirul evreiesc

post-29059-1211150944_thumb.jpg

Editat de qarews
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor honda cb 500, pasagerul (o fata) e cea transportata la spital, motociclistul a scapat fara nimic...masina a iesit de pe o straduta laterala direct pe banda 3!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu o ora inainte de acest accident exact in aceeasi intersectie aseara mi-a intors brusc in fata un peugeot condus de o femeie care a semnalizat dreapta si a tras de volan stanga de pe banda 1 pe contrasens ca sa execute intoarcerea......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e accidentul ala cu o femeie care era in fata motociclistului si i-a intors in fata fara sa semnalizeze? Am vazut dimineata la stiri ca soferita declara ca "motociclistul s-a urcat pe mine!" ;) Eu sper sa nu il scoata si pe el vinovat ca nu a pastrat distanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e accidentul ala cu o femeie care era in fata motociclistului si i-a intors in fata fara sa semnalizeze? Am vazut dimineata la stiri ca soferita declara ca "motociclistul s-a urcat pe mine!" :rolleyes: Eu sper sa nu il scoata si pe el vinovat ca nu a pastrat distanta...

Offtopic: http://www.protv.ro/stiri/eveniment/casca-...-de-19-ani.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e accidentul ala cu o femeie care era in fata motociclistului si i-a intors in fata fara sa semnalizeze? Am vazut dimineata la stiri ca soferita declara ca "motociclistul s-a urcat pe mine!" :rolleyes: Eu sper sa nu il scoata si pe el vinovat ca nu a pastrat distanta...

 

nah, ala e din pitesti parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...