Sari la conținut

Suzuki Gsf 1200


Old Rider
 Share

Postări Recomandate

eu zic ca este o super alegere :D.......bandit :cheers:

Multumesc,am si adus-o!Din 2000,29000KM.Nu ma intreba cum m-am simtit de la Bucuresti pana aici(de sapte ani merg doar cu IJ-ul!Oricum,bine ca am ajuns!O sa pun si niste poze dar sa vina fiul meu,eu si computerul santem ca doua drepte paralele! Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,am si adus-o!Din 2000,29000KM.Nu ma intreba cum m-am simtit de la Bucuresti pana aici(de sapte ani merg doar cu IJ-ul!Oricum,bine ca am ajuns!O sa pun si niste poze dar sa vina fiul meu,eu si computerul santem ca doua drepte paralele! Multa bafta!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F tare! Sa-l stapanesti sanatos! Daca o sa-l intretii cum se cuvine si o sa ai grija de el o sa-l foloseasca si nepotii tai. :cheers: Te asteptam si la "Banditmania" (Motociclete de strada). :D

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F tare! Sa-l stapanesti sanatos! Daca o sa-l intretii cum se cuvine si o sa ai grija de el o sa-l foloseasca si nepotii tai. :cheers: Te asteptam si la "Banditmania" (Motociclete de strada). :D

Multumesc pentru mesaj si invitatie!Deocamdata ne tatonam reciproc,in ultimii 7 ani um avut un IJ iar inainte altele din aceeasi categorie.Trecerea este destul de dificila,am facut cam 400 Km cu ea dar mai mult a fost drumul Bucuresti Constanta.Inca ma simt nesigur si nu m-asi incumeta sa vin la Sibiu.

 

:P

O.K.

post-37852-1211813726_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...