Sari la conținut

Excursii Si Plimbari De Weekend


mandeamarcu
 Share

Postări Recomandate

Daca imi permiteti sa fiu magar....nu de alta,dar oricum cinestie ce credeti despre mine....

 

Pai bah SLI,scoate si tu capu' pe geam.....cand ii auzi,fuji...te pisi...te imbraci...si dai viteza sa ii ajungi din urma.

 

 

Acum serios,aveti si voi dreptate....ca prea incercam sa ne bagam cu japca in gasca voastra,nu sunteti obligati sa primiti pe toti,si nu cred k moare nimeni daca nu o mai faceti.

 

 

Sper sa nu fii atins vreo coarda sensibila,nu asta era intentia.... :lol:

 

 

mama da ce aveti frate :))) forumul este deschis pt oricine...la fel si plimbarile...cu cat mai multi cu atat mai bine ( parerea mea) degeaba planificam noi aici plecari si excursii daca nu ne ajuta vremea. cu prima ocazie cand e frumos afara si suntem toti liberi ne intalnim si mergem la plimbare TOTI :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca imi permiteti sa fiu magar....nu de alta,dar oricum cinestie ce credeti despre mine....

 

Pai bah SLI,scoate si tu capu' pe geam.....cand ii auzi,fuji...te pisi...te imbraci...si dai viteza sa ii ajungi din urma.

 

 

Acum serios,aveti si voi dreptate....ca prea incercam sa ne bagam cu japca in gasca voastra,nu sunteti obligati sa primiti pe toti,si nu cred k moare nimeni daca nu o mai faceti.

 

 

Sper sa nu fii atins vreo coarda sensibila,nu asta era intentia.... :lol:

 

cre ca tu esti cu nervii la pamant...:))

cd stateam in centru...doar ce auzeam motoarele si nu mai aveam stare in casa...

acum...ii aud imediat pe drumul spre port...sau linia de centura.....iti vine cheful imediat de motor...

week trecut a venit leu la mine sa iesim...nu aveam chef...si dupa ce am auzit zgomot de motoare...n am mai rezistat...:))

cat crezi ca ti ia sa te imbraci si sa dai 2 ture ca sa gasesti lumea...?

 

toata lumea e invitata la plimbare...in prima zi calda...pana la oltenita si inapoi...e bine asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca sufar...ca se apropie sezonul si eu stau cu degetul in gura....asta e , prostia se plateste....

 

 

knd oi face si eu pe Bumbu [sau dak imi da vreunu mobra pt o tura-2....] ies si ne plimbam....

 

 

pana atunci Asfalt Uscat si km cat mai multi......va salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca sufar...ca se apropie sezonul si eu stau cu degetul in gura....asta e , prostia se plateste....

 

 

knd oi face si eu pe Bumbu [sau dak imi da vreunu mobra pt o tura-2....] ies si ne plimbam....

 

 

pana atunci Asfalt Uscat si km cat mai multi......va salut.

 

Problema mea e ca nu mai am oglinzi,le-am vandut astazi, si cele de RR speciale(ca inainte aveam de F4 si nu vedeam bine in ele) imi vin pe 25luna asta,comanda am dat-o astazi.... ..ca na cand le-am cumparat p-alea de le-am vandut azi, ala mi-a zis ca-s de RR.... si eu ca pelicanu....

In fine, as mai vrea un ajutor, niste oglinzi cu imprumut 10 minute(de f4, de 954 r.. bla ca se potrivesc) cand o sa ii fac ITP-u.. ca presupun ca nu mi-l face fara oglinzi.. si sa circul si fara oglinzi si fara ITP..chiar nu...pot...

Editat de peoples
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema mea e ca nu mai am oglinzi,le-am vandut astazi, si cele de RR speciale(ca inainte aveam de F4 si nu vedeam bine in ele) imi vin pe 25luna asta,comanda am dat-o astazi.... ..ca na cand le-am cumparat p-alea de le-am vandut azi, ala mi-a zis ca-s de RR.... si eu ca pelicanu....

In fine, as mai vrea un ajutor, niste oglinzi cu imprumut 10 minute(de f4, de 954 r.. bla ca se potrivesc) cand o sa ii fac ITP-u.. ca presupun ca nu mi-l face fara oglinzi.. si sa circul si fara oglinzi si fara ITP..chiar nu...pot...

 

pot sa pun pariu ca nu te intreaba de oglinzi...doar ti am zis in ce consta itp ul in giurgiu la motocicleta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa pun pariu ca nu te intreaba de oglinzi...doar ti am zis in ce consta itp ul in giurgiu la motocicleta..

apropo de plimbare...am vb cu cineva care lucreaza la Baneasa la un centru meteo si cica sambata viitoare ninstoare .... si in seara asta de la ora 18 pana maine la ora 21 viscol , ninsori in 10 orase din S tarii....asa ca sa nu ne facem sperante de plimbare prea curand :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de plimbare...am vb cu cineva care lucreaza la Baneasa la un centru meteo si cica sambata viitoare ninstoare .... si in seara asta de la ora 18 pana maine la ora 21 viscol , ninsori in 10 orase din S tarii....asa ca sa nu ne facem sperante de plimbare prea curand :)

 

ce ninge afara.....nu mai suport....gata...nu mai facem planuri.....cd o fii frumos iesim si gata...vedem atunci...cred ca in mai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ninge afara.....nu mai suport....gata...nu mai facem planuri.....cd o fii frumos iesim si gata...vedem atunci...cred ca in mai :)

 

 

Traian , nu mai fii asa pesimist :lol:. Poate pe la 1aprilie o sa avem

noroc de vreme buna...pana at stam si urmarim rubrica meteo :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de curiozitate cat dai pe oglinzi, de unde le iei.... si dureaza cam mult pana iti vin... vezi daca nu intrebati nu gasiti ceva repede, ieftin si de preferat sa il fi primit ieri! :)))

 

de acum incolo orice consumabil si orice accesoriu moto : 0744 920 564 ( promit ca in 85% din cazuri livrez a doua zi, daca nu chiar in aceasi zi si preturile sunt super avantajoase )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de curiozitate cat dai pe oglinzi, de unde le iei.... si dureaza cam mult pana iti vin... vezi daca nu intrebati nu gasiti ceva repede, ieftin si de preferat sa il fi primit ieri! :)))

 

de acum incolo orice consumabil si orice accesoriu moto : 0744 920 564 ( promit ca in 85% din cazuri livrez a doua zi, daca nu chiar in aceasi zi si preturile sunt super avantajoase )

 

 

Garantez si eu pt yzz :) chair se tine de cuvant si chiar incearca sa obtina cel mai bun pret :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit careva azi? ca eu sunt internat in buc pt o raceala:(( :bounce:(, ganditi-va ce senzatie am cand vad soarele asta afara :P(, si eu la geamu salonului cu lacrima in ochi :)

 

 

Eu am vaz numai bucuresteni ...erau opriti la Sunny si pe urma se duceau spre port .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. se pare ca o sa fie topeala in weekendu asta.. va doresc plimbare placuta spre Oltenita .. eu.. o sa stau in spatele monitorului si o sa astept sa vad daca bagati ceva poze pe site... Mi-am gasit si eu cand sa racesc la plamani :bounce:(.. acum cand mobra si eu eram full echipati:((

ps. Nu uitati sa faceti si ceva poze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. se pare ca o sa fie topeala in weekendu asta.. va doresc plimbare placuta spre Oltenita .. eu.. o sa stau in spatele monitorului si o sa astept sa vad daca bagati ceva poze pe site... Mi-am gasit si eu cand sa racesc la plamani :bounce:(.. acum cand mobra si eu eram full echipati:((

ps. Nu uitati sa faceti si ceva poze....

 

sa dea domnu sa fie 19 grade in week...cum zice la meteo ....iupiiii....oltenita scrie pe noi...poate te faci bine pana atunci...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi undeva? ca sunt si eu acasa :wink:

 

pe la 14 in port...poate facem o oltenita...ieri am f pana la prundu...si altii pana la calugareni....au f si 2 accidente...unu cu dacia in stalp zob la petrom...si unu luat pe capota la biserica..creierii varza...nu le a mai ars la baieti de plimbari :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe la 14 in port...poate facem o oltenita...ieri am f pana la prundu...si altii pana la calugareni....au f si 2 accidente...unu cu dacia in stalp zob la petrom...si unu luat pe capota la biserica..creierii varza...nu le a mai ars la baieti de plimbari :drink:

 

Azi am fost pana la Greaca 9 motoare.. frumos :wink:, si la intoarcere am dat peste un bucurestean care a intrat in decor in curbele de la Baneasa ...., in rest s-a mers linistit , asa mai de incepatori,am facut fata si eu:)), m-am simtit super , cemai a fost frumos , mai putin tovarasu bucurestean iesit in decor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost pana la Greaca 9 motoare.. frumos :drink:, si la intoarcere am dat peste un bucurestean care a intrat in decor in curbele de la Baneasa ...., in rest s-a mers linistit , asa mai de incepatori,am facut fata si eu:)), m-am simtit super , cemai a fost frumos , mai putin tovarasu bucurestean iesit in decor...

 

am si eu o mica curiozitate...cum oare de era politia pe acolo sa va filmeze? oare citesc si eu forumul?? ieri si alalteieri nici tipenie pe acolo...

data viitoare propun sa facem o excursie fictiva...:wink:) sa i trimitem la plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o mica curiozitate...cum oare de era politia pe acolo sa va filmeze? oare citesc si eu forumul?? ieri si alalteieri nici tipenie pe acolo...

data viitoare propun sa facem o excursie fictiva...:drink:) sa i trimitem la plimbare

 

 

Bucurestenii spuneau ca i-au urmarit din giurgiu....politistii erau cu solenza aia cu radar, apoi a venit un logan MCV de ala nou.... domnisoara agent le-a spus ca era sigura ca or sa faca ceva d-aia s-a luat dupa ei.., in afara de faptu ca am invatat ca nu trebuie mers pe margine ca e nisip... trebuie luat in considerare faptu ca s-ar putea instala astia cu radare si pe portiunea "noastra " de drum.... bine nici nu suntem noi aia nebuni dar ar fi deranjant sa stii ca poti sa dai de radar la uzuala plimbare spre Oltenita... drum pe care toti il stim "linistit"

Pana ne mai vedem multa bafta si... numai zic asfalt uscat ca se anunta ploaie zilele astea..

Mesaj completat

BA sa moara Cipilan !!

Facem si noi o treaba organizata mai multi ? Macar Oltenita... Eu singur am mai fost ceva ceva..dar parca simt ca trece vara si nu plimb mobra suficient...

Editat de peoples
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...