Sari la conținut

Modificari Simson Sport


botezu'
 Share

Postări Recomandate

gaseti in galeriile de pe www.simson-awo.de, la meine awo/awo galerie, pe www.motorlife.ro la home/poze (simsonu' meu... hehe!!!), prin galeriile pro-bike, de www.mobile.de, si in multe alte locuri. pur si simplu foloseste un motor de cautare si da-i search pe "simson awo"... gaseti tu ceva...

 

oricum poti sa-ti pui propria fantezie la munca, urmand sa intrebi veteranii despre solutiile tehnice...

 

succes!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator stress_L&P

Bai Mausica! Tot tembel cum te stiam ai ramas! :D :) Ce treaba are aberatia aia cu simsonu? :P saracu' om...numai ajutoare are! :(

 

xtx, un simson nu-i chiar asa de greu de modificat, doar ca e cam mic...parerea mea...n-am nimic cu ele, am si eu unul neoficial...fa-i shi tu o alta sa (de exemplu in trepte pt. ca te lasa cadrul fara sa-l tai), niste comenzi avansate, schimba-i ghidonul cu unul care-ti place tie (de la drag-bar pana la ape-hanger) fa-i alta furca sau schimb-o cu alta de la alt motor (mare grija la unghiul furcii, sa lasi motorul orizontal ca daca il ridici nu mai vine benzina) o janta de dnepr pe spate, etc.! idei sunt! pune-le pe o hartie, organizeaza-te shi apuca-te de stricat! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. mausica, mai da shi tu un semn de viatza! ce ai mai facut cu one man army?  :D mai cantati?

Dom-le director stress-antu',a zis one man army k daca pune mana pe tine o sa mergi pe motor doar in spate pt. ca nu o sa mai ai cap... :) hai la o bere...maine seara mergi...?Sau inca nu ai reusit sa scapi de boala?(Madalina) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Am scapat de sifilis omule (madalina)! :P na ca eu am fost in t, in nox, in planet (aici nu stiu ce am cautat) shi dupa aia m-am trezit acasa! Si nici acolo nu stiam ce cautam! da' ma rau e ca nu stiu cum am ajuns acasa! :D

 

A! Si ca sa nu fiu pa langa subiect total, (xtx) fa-i comenzi avansate pe rulment, daca nu stii cum iti dau eu niste schite, baga un rez. de festival si nu-l modifica (sau modifica-l, dar mie imi place mai mult originalul) ia un ghidon...parca era 1 milion de la yamaha, a spus cineva pe site....sa cum am mai spus, da-o jos, ia tabla, fa suportul shi dupa aia imbraca-l cum iti trece tie prin cap!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de sifilis omule (madalina)! :P  na ca eu am fost in t, in nox, in planet (aici nu stiu ce am cautat) shi dupa aia m-am trezit acasa! Si nici acolo nu stiam ce cautam! da' ma rau e ca nu stiu cum am ajuns acasa! :D

:D "Am scapat de sifilis omule" :) BWAHAHAHAAAAA......dA' CE MAH SIFILISU' UMBLA PRIN BARURI SHI CERE DE BAUT LA OAMENI? :( B) Tre' sa dai de baut ca ai scapat de ciuma...k asa se tinea de capu' tau(amandoua)ca o ciuma.

Editat de MauS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...