Sari la conținut

Ce-am Patit Aseara:))


Vladone-Aprilia
 Share

Postări Recomandate

Multi prieteni de ai mei de pe forum asteapta sa scriu despre asta.

Ieri mergand cu 80 la ora prin oras cu toba crapata pe care trebuia sa o dau poimaine jos.Si tot asa deodata stiam cand se desprindea toba ca se auzea aiurea tare.Cand deodata am auzit iar zgomotul acela asurzitor,si cand sa ma uit la toba sa vad daca e in neregula....toba era cu vreo 100 de metri inapoi =)).Intr-adevar am ras copios impreuna cu doi prieteni.Pagubele nu sunt foarte mari,toba e distrusa dar oricum duminica trebuia sa cumpar una sport.Intrebarea ce ma framanta pe mine este...daca suruburile alea din cilindru care tin toba pot fi inlocuite cu altele.Fiindca s-au rupt,in rest nici o paguba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi prieteni de ai mei de pe forum asteapta sa scriu despre asta.

Ieri mergand cu 80 la ora prin oras cu toba crapata pe care trebuia sa o dau poimaine jos.Si tot asa deodata stiam cand se desprindea toba ca se auzea aiurea tare.Cand deodata am auzit iar zgomotul acela asurzitor,si cand sa ma uit la toba sa vad daca e in neregula....toba era cu vreo 100 de metri inapoi =)).Intr-adevar am ras copios impreuna cu doi prieteni.Pagubele nu sunt foarte mari,toba e distrusa dar oricum duminica trebuia sa cumpar una sport.Intrebarea ce ma framanta pe mine este...daca suruburile alea din cilindru care tin toba pot fi inlocuite cu altele.Fiindca s-au rupt,in rest nici o paguba.

Normal ca pot fi inlocuite :) da vezi cum le scoti din cilindru :D ca atunci poate sa fie o paguba daca te duci la cineva care nu se pricepe iti f..te tot cilindrul cum am facut io :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca nu aveai masina in spate ca ii f***ai bara sau un alt scuterist :)) odata merem in spate la un autobuz si ia cazut toba noroc ca aveam ceva distanta ca altfel intram in el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm. Ce chestie :) . Sa mergi cu scuterul pana se "dejdina".

Mie si numa daca sdrangane un surub, nu circul cu scuterul pana nu il strang la loc. Daramite sa umblu cu el pana il impart pe bucati pe asflat :D

Oricum e comica faza.

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...