Sari la conținut

31 Mai - Varna- Balcik- Vama Veche - Const - Buc


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

salut faci cinste cu ciorba merg Pompi

 

Salut,

 

O sa incerc sa vin si eu. Spun "incerc" pentru ca mi-a expirat RCA-ul si nu stiu daca o sa ma lase sa trec la vama. Eu o sa vin din Ploiesti si o sa va astept la 8.15 la intrarea in Jilava. I-am trimis lui Doru nr. meu de mobil in caz ca schimbati ora.

 

Numai bine,

Razvan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa plec pe la 8 pe racoare, ma opresc la 2 mai pt o ciorba de peste la pranz. daca merge cineva scrieti aici.

 

nu prea inteleg cum vrei sa pleci azi pe 31 pe la 8 si postand tot pe 31 la ora 19:58 :) time travel

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata pompi meniu complet cu hamsii si ce mai vrei.

cine mai vine la ora 8 la intrarea in parc din fata de la sincai.

cca 800 km

hai ca avem treaba.

 

nu prea inteleg cum vrei sa pleci azi pe 31 pe la 8 si postand tot pe 31 la ora 19:58 :) time travel

scuze a stat ceasul si nu am potrivit data, dum 1 iunie.

 

 

 

am fost, am plecat la 8 si ne-am intors la 6. bulgaria cam pustie ca de obicei, unul sau doua radare, am scapat. sunt 675 km pt cine vrea sa mearga, un rezervor de 22-23 l tine de la giurgiu la mangalia sau si mai bine daca mergi mai incetisor. vama de intrare cam aglomerata, ultima portiune de drum inainte de ro cam proasta dar fara cratere.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce o tot luati pe la giurgiu :unsure: cel mai tare drum e prin lehiu, drumul vechi spre mare apoi spre calarasi, superb drum, trecut cu bacu in silistra, mers inspre marea de la bulgari (iarasi drum beton), colbori in jos spre varna.. apoi 2 mai, const si inapoi spre buc pe autostrda

de cand ma rog de lume sa facem trasul asta.. da` n-ai cu cine bai, n-ai cu cine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce o tot luati pe la giurgiu :) cel mai tare drum e prin lehiu, drumul vechi spre mare apoi spre calarasi, superb drum, trecut cu bacu in silistra, mers inspre marea de la bulgari (iarasi drum beton), colbori in jos spre varna.. apoi 2 mai, const si inapoi spre buc pe autostrda

de cand ma rog de lume sa facem trasul asta.. da` n-ai cu cine bai, n-ai cu cine :)

 

Cand facem traseul asta?

Si eu vreu sa merg pe drumul asta, am auzit ca e super....pustietate totala

Insa eu sunt incepator cu GS, deci v-a trebui sa stai dupa mine cu 90 KM/h maxim.

Si daca poti sa ma ajuti si pe mine cu harta Traseului, as fi recunascator (dau o berea) :unsure:

Editat de vajumic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand facem traseul asta?

Si eu vreu sa merg pe drumul asta, am auzit ca e super....pustietate totala

Insa eu sunt incepator cu GS, deci v-a trebui sa stai dupa mine cu 90 KM/h maxim.

Si daca poti sa ma ajuti si pe mine cu harta Traseului, as fi recunascator (dau o berea) :unsure:

poate intr-un weekend.. 13-14 iunie ar fi super :), incepatori avansati 10-20 la ora nu conteaza, se face :)

traseul are 600 km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce o tot luati pe la giurgiu :unsure: cel mai tare drum e prin lehiu, drumul vechi spre mare apoi spre calarasi, superb drum, trecut cu bacu in silistra, mers inspre marea de la bulgari (iarasi drum beton), colbori in jos spre varna.. apoi 2 mai, const si inapoi spre buc pe autostrda

de cand ma rog de lume sa facem trasul asta.. da` n-ai cu cine bai, n-ai cu cine :)

am fost si pe acolo de multe ori dar n-am coborat la varna, foloseam ruta asta pt dobrogea.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...