Sari la conținut

Protest in fata guvernului


photocreep
 Share

Postări Recomandate

eu cred ca nu intelegi limba romana. am spus ca este o comemorare (din ce stiu eu cam asta era, nu?), ca deja sunt prea multe accidente in care mor motociclistii (din vina conservelor) , k nu suntem carne de tun, k lumea ar trebui sa incerce sa ne protejeze pt ca suntem supusi unor riscuri mult mai mari decat posesorii de conserve, ca printre noi sunt si incepatori si  ca nici politia nu-si face treaba, dand exemplu ceva ce STIAM. Si nu m-am dus eu sa ii spun ceva reporterului, ci m-a vazut cand am ajuns si a obervat k's fata. probabil ca i s-a parut mai interesant sa vorbeasca si cu o fata.

195806[/snapback]

 

Tu cu cine te certi :laugh: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 357
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ne certam. Discutam. Si incercam sa ne dam seama ce nu a fost bine, ca sa invatam din greseli si sa facem ceva mai bun data viitoare. Iar acum sunt CONVINS ca va exista o "data viitoare".

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne certam. Discutam. Si incercam sa ne dam seama ce nu a fost bine, ca sa invatam din greseli si sa facem ceva mai bun data viitoare. Iar acum sunt CONVINS ca va exista o "data viitoare".

 

Ry.

195843[/snapback]

 

:( :laugh: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne certam. Discutam. Si incercam sa ne dam seama ce nu a fost bine, ca sa invatam din greseli si sa facem ceva mai bun data viitoare. Iar acum sunt CONVINS ca va exista o "data viitoare".

 

Ry.

195843[/snapback]

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...