Sari la conținut

Identificare motocicleta: CL - 06 - ZXR


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Offtopic am o mica nelamurire. Daca cumva Adminul a rugat un astfel de prieten de pe alt forum cum ar fi Dacia sau Daewoo sa posteze o astfel de intrebare in cazurile in care motociclishti au fost agresatzi de shoferi.

...

Poate ca este o intrebare aiurea dar in acest moment o judec ca fiind pertinenta.

198048[/snapback]

 

Pe forumul DaewooClub poti scrie numarul unei masini care a sicanat sau orice de genul asta un motociclist si/sau invers. Facem o mica statistica, e adevarat, de cateva zile. Deocamdata nu avem musterii, dar ii asteptam cu mare interes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, culmea, nici eu. Stiu pana acum un taximetrist care a deschis usa in fata unui scuter, numarul era ceva cu GTT si un Virago (cred) care a intrat in depasirea unui tramvai si era cat pe aici sa se intalneasca cu tramvaiul de pe sensul opus (pe Mosilor, marti, pe la 19,10) dar care avea numar de leasing deci nu l-am tinut minte.

O sa ma chinui mai tare pe viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe forum poti scrie numarul unei masini care a sicanat sau orice de genul asta un motociclist si/sau invers. Facem o mica statistica, e adevarat, de cateva zile.

 

In urma acestei idei, avem asa:

 

motociclisti despre motociclisti: /index.php?showtopic=18343

automobilisti despre motociclisti: /index.php?showtopic=22485

motociclisti despre automobilisti: /index.php?showtopic=22549

 

Din moment ce ZXR nu a fost identificat, topicul se inchide. Daca apare cineva cu informatii noi, sa dea un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...