Sari la conținut

Typhoon


life_is_random33
 Share

Postări Recomandate

Am un gilera typhoon .. si a venit timpul sa ii iau niste piese si anume:

placute frana

ferodouri spate

semnalizari

bec fata(am inteles ca este foarte scump :-s)

si saua este rupta(materialul de pe sa) .. si as vrea sa stiu daca gasesc undeva sa cumpar ori o sa intreaga ori doar materialul ..

as fi recunoscator daca mi-ati recomanda un magazin unde pot sa gasesc toate astea in bucuresti.

 

aa ... si ar mai fi o problema ... el merge impecabil .. prima ora prinde 90 fara probleme .. demaraj bun .. etc ... dupa 1 ora incepe sa se incinga .. si merge aiurea ... :) ... ce as putea sa fac sa nu mi se mai incalzeasca(as putea sa pun niste tuburi de aer care sa bata direct pe motor :-?? .... si consuma cam mult .. 6-7 la suta :)) stiu ca o sa radeti dar daca ma plimb cu el jumatate de zi .. nu imi ajunge un rezervor .... + ca mananca mult ulei :-s ..are piston de 70 cmc .. sa fie asta cauza ? ... multumesc mult si .. asfalt uscat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in general typhoonu consuma cam mult...si yo am avut unul si`mi lua cam 5% ...avea la fel set de 80...7 nu mi`a luat niciodata...

Am un gilera typhoon .. si a venit timpul sa ii iau niste piese si anume:

placute frana

ferodouri spate

semnalizari

bec fata(am inteles ca este foarte scump :-s)

si saua este rupta(materialul de pe sa) .. si as vrea sa stiu daca gasesc undeva sa cumpar ori o sa intreaga ori doar materialul ..

as fi recunoscator daca mi-ati recomanda un magazin unde pot sa gasesc toate astea in bucuresti.

 

aa ... si ar mai fi o problema ... el merge impecabil .. prima ora prinde 90 fara probleme .. demaraj bun .. etc ... dupa 1 ora incepe sa se incinga .. si merge aiurea ... :) ... ce as putea sa fac sa nu mi se mai incalzeasca(as putea sa pun niste tuburi de aer care sa bata direct pe motor :-?? .... si consuma cam mult .. 6-7 la suta :)) stiu ca o sa radeti dar daca ma plimb cu el jumatate de zi .. nu imi ajunge un rezervor .... + ca mananca mult ulei :-s ..are piston de 70 cmc .. sa fie asta cauza ? ... multumesc mult si .. asfalt uscat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu iti gasesti in apropiere te pot ajuta eu, si ti le trimit prin posta...taxa fiind unceva la vreo 7-8 ron.

ID: llg_90

..........................

Cat despre consum, eu zic ca papa cam mult. Si se incinge pentru ca nu are o racire adecvata pt motor de 70cc. Ce racire are? Aer sau lichid?

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au magazin si la Tineretului. Ce nu gasesti la Victoriei iti incerci norocul la Tineretului.

Un alt magazin de piese si totodata dealer este bykes.ro. Da-le un telefon sau cauta-i pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...