Sari la conținut

Ma Poate Ajuta Cineva In Cumpararea Unei Motociclete ?


Postări Recomandate

Va salut stimabili motociclisti si membrii ai acestui forum !

 

A venit timpul sa imi iau si eu un calut,destul de cuminte , un Rieju Rs2 sau un Aprilia Rs . Momentan am gasit o oferta foarte buna pentru Rieju pe care as vrea sa o vad maine si as vrea sa fiu insotit de un cunoscator ,pentru ca nu ma pricep deloc, si nu vrea sa arunc banii aiurea . Sunt din Bucuresti si treaba e oarecum urgenta. Daca ma poate ajuta cineva sau stiti pe cineva care o poate face, lasati aici numarul de telefon si va voi contacta eu in cursul zilei de maine ...

 

Precizez ca va veti alege cu o sticla de whisky :D

 

Va multumesc anticipat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun. vine unul si'l sfatuieste sa cump un moto. el arata bine, merge exceptional dar dupa 500 kilometrii se ****. in cazul asta cine cade nasol in toata treaba??? cel care l'a sfatuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce-o sa fac in cazul asta? Ma duc sa ii dau omului in cap... ? Nu... Omul a facut ce a putut in cazul asta,motorul mergea bine atunci,nu avea cum sa anticipeze chestia asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se ofera nimeni pana la 15:30 o sa va las aici numarul de telefon poate intre timp pana diseara il vede vreun binevoitor...

 

Cum ziceam ... 0741 096 456 ...Puteti da un beep / msj si va sun eu inapoi ...

 

:P

 

Am fost ,am vazut motocicleta care ma interesa ,ii multumesc mult de tot userului Andrei Silvasanu care m-a insotit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...