Sari la conținut

Motorcycle Mania


RaveGSXR
 Share

Postări Recomandate

Tocmai a fost pe Discovery, si o sa mai fie duminica 10.07 la orele 9 si 15, dar mai bine verificati si voi programul.

 

@Robychopper: Daca mai tii minte, m-ai rugat sa iti fac un cd cu Motorcycle Mania. Eu cel putin nu am uitat, si ti-am promis ca in momentul cand voi depasi dificultatile tehnice, il voi coda Xvid pe un cd. Acum il da in reluare pe Discovery, eu l-am capturat deja, daca il mai doresti, pe maine voi face codarea, ia legatura cu mine sa vad cum ti-l trimit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai a fost pe Discovery, si o sa mai fie duminica 10.07 la orele 9 si 15, dar mai bine verificati si voi programul.

 

@Robychopper: Daca mai tii minte, m-ai rugat sa iti fac un cd cu Motorcycle Mania. Eu cel putin nu am uitat, si ti-am promis ca in momentul cand voi depasi dificultatile tehnice, il voi coda Xvid pe un cd. Acum il da in reluare pe Discovery, eu l-am capturat deja, daca il mai doresti, pe maine voi face codarea, ia legatura cu mine sa vad cum ti-l trimit.

199264[/snapback]

intrebarea este ce arata acum?doar jesse james?

daca este altceva in afara de jesse james vreau si eu...

serialul biker buil off il am tot...mi la trimis tot cineva de aici de pe forum...adica D.M.W.

astept ceva detalii

poti sa mil trimiti direct prin posta....dami un mesaj siti trimit adresa

 

SALUT CU RESPECTE

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu un Motorcycle Mania (2 parca) desi chopperele nu sunt specialitatea mea. Era cu Jesse James si cum se duce el din L.A. la un BikerMeeting calare pe motor. Ce ma frapat a fost ca respectivul are o Yamaha R1, care recunostea ca e prima lui motocicleta sport, si nu se sfia sa-si plimbe fetita fara casca pe ea. What an asshole!!! :crack: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat de codat Motorcycle Mania ep. 1 (Jesse James in Daytona).

Cine a mai luat de la mine cunoaste: rezolutie 720 X 576, xvid, aprox 2100 bitrate, calitate maxima in conditiile Astralului.

 

Cine doreste, din Bucale, ne intalnim cel mai bine duminica la pranz in targ. Costul inregistrarii, un blank Memorex (pe asa ceva vi-l aduc eu :bounce: ). Mai departe le dati voi de la unul la altul. Astept comenzi pe private.

 

PS: Duminica dupamasa plec din Bucale vreo 9 zile, asa ca duminica in targ e iltima strigare pana in august.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...