Sari la conținut

Ce Era Sa Patesc...


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

Fast_arrow,

 

1 ) cred ca acest individ nu este " confratele " nimanui de pe acest forum, pentru ca inca NU ARE PERMIS "A" si merge totusi cu o motocicleta pe drum public . ESTE INFRACTOR, pentru ca a comis o infractiune. CLAR!!!

 

2 ) m-a deranjat un pic modul tau de a vedea lucrurile : "ca pe multi i-ati ucis nevinovati " . Daca am si "B-ul", automat sunt catalogat ca si CRIMINAL. Tu ai si permis categoria "B" ? Daca da, inseamna ca esti in aceeasi oala cu mine si cu 90% (poate mai mult) din oamenii de pe acest forum. Eu zic altfel: atunci cand esti la volan si vezi o motoreta, nu mai stii ce sa faci ca respectivul motorist sa nu fie incomodat de tine. Te gandesti la ce NU ai vrea sa patesti cand esti pe 2 roti.

Sincer, de cand am permisul "A" sunt de o mie de ori mai atent la moto.

 

 

Sper sa nu crezi ca am ceva personal cu tine, doar am comentat si eu ( chestia cu dreptul la replica ) Mai pe indelete putem sa ne vedem la o mare BERE. :( :cheers:

 

:)

 

Daca nu avea plasticul in mana inca era conform legii infractor.

Pana mea... suntem totusi oameni...

Iarta-l mai ca si tu ai fost tanar si nelinistit...

De cand am A ma uit numai dupa moto, dupa celelalte se uita subconstientul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

 

Iarta-l mai ca si tu ai fost tanar si nelinistit...

 

 

Sincer, atunci mi-a venit sa-i rup capul. Cand am ajuns acasa ( dupa cele 3 beri :( :cheers: :rock: ) imi venea sa-l pup de bucurie :( ca nu m-a nenorocit ( il aveam pe constiinta chiar daca isi belea un genunchi sau isi julea un cot)

P.S. Am exagerat chestia cu pupatul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am sarit pe acostament cu masina ca sa aiba loc un bou motorizat ce a ratat curba din motiv de prea mult gaz si prea putin creier. Unul din "racerii" care iau curba din ghidon probabil.

Si la o parada moto am intrat intr-un prieten + picat din motiv ca un bou cu un ATV nu stia ca nu se franeaza brusc fara motiv.

ASa am cazut eu in rond la alba iulia cu 2 masini in fata mea a oprit unu DA OPRIT viteza mea maxim 35km/h (mica mobra, incapator, cu prietena) A OPRIT IN RONDUL GIRATORIU .....

ps: l-am alergat (fugit dupa el[ a nu se intelege cu mobra]) dar a plecat cand a vazut ca alearga unu cu casca in cap dupa el tin sa spun ca avea aporximativ 40-45 de ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...