Sari la conținut

Etapa La Reghin


bachus_21
 Share

Postări Recomandate

Duminica la Reghin concurentii au avut de strabatut un traseu care le-a dat de furca majoritatii.Unii l-au finalizat,unii au abandonat iar cazaturile au fost la ele acasa.

Asteptam un spectacol din partea lui Stoichescu,insa conditiile nu i-au permis sa o dea spre acrobatie.

/index.php?...t&p=1266956

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pe 17 iulie vin la Reghin unde o sa stau vreo 20 de zile. Cam pe unde pe linga Reghin se afla circuitul? La iesirea spre Cluj, Bistrita, Toplita? E adevarat: am un KTM EXC, nu e SX. Dar nu vreau sa ma dau singur prin paduri :kiss: . Eu o sa fiu cazat la Motel Adra, la intersectia cu drumul spre Sovata. Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 17 iulie vin la Reghin unde o sa stau vreo 20 de zile. Cam pe unde pe linga Reghin se afla circuitul? La iesirea spre Cluj, Bistrita, Toplita? E adevarat: am un KTM EXC, nu e SX. Dar nu vreau sa ma dau singur prin paduri :blbl: . Eu o sa fiu cazat la Motel Adra, la intersectia cu drumul spre Sovata. Toate bune!

La iesirea spre Cluj-Bistrita

Inainte de intersectia care imparte drumul catre cele doua directii,pe stanga,este un drum pietruit care duce la circuit.Daca vrei imi dai un PM cu vreo doua zile inainte (sa stiu din timp pentru ca am un program aiurea) si te conduc acolo. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Duminica la Reghin concurentii au avut de strabatut un traseu care le-a dat de furca majoritatii.Unii l-au finalizat,unii au abandonat iar cazaturile au fost la ele acasa.

Asteptam un spectacol din partea lui Stoichescu,insa conditiile nu i-au permis sa o dea spre acrobatie.

/index.php?...t&p=1266956

 

hehe... vreau sa ma dau si eu cu moto sa ma innoroiesc in halul ala :disappointed: ... dar mai am pana imi iau si enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...